Santariškių stovėjimo aikštelių konkurse – 4 paraiškos

Publikuota: 2014-08-29
Atnaujinta 2015-05-29 16:34
Nuotrauka: Juditos Grigelytės („Verslo žinios“)
„Verslo žinios“

Trečiadienį buvo atplėšti Santariškių automobilių stovėjimo aikštelių koncesijos konkurso vokai. Ketinimus dalyvauti 25 metų trukmės konkurse išreiškė 4 dalyviai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, praneša Sveikatos apsaugos ministerija.

„Keturi dalyviai užtikrina pakankamą konkurenciją konkurso metu, kad būtų galima susitarti dėl geriausios galutinės automobilių stovėjimo kainos medicinos miestelio lankytojams, o taip pat minimizuoti automobilių stovėjimo kainą ir dirbantiesiems Santariškėse. Tiekėjų konkurencija sudarys sąlygas ir maksimaliai aukštai paslaugų kokybei“, – nurodoma pranešime.Komisija per 10 darbo dienų planuoja įvertinti gautas paraiškas ir, jei dalyvių kvalifikacijos dokumentai nereikalaus paaiškinimų ar patikslinimų, kvies dalyvius teikti preliminarius pasiūlymus dėl automobilių stovėjimo infrastruktūros išvystymo koncepcijos. Iš viso Santariškių medicinos miestelio teritorijoje per artimiausius kelerius metus numatoma įrengti nuo 947 iki 2.250 naujų stovėjimo vietų automobiliams.Visas investicijas į naują stovėjimo aikštelių infrastruktūrą turės atlikti konkurso nugalėtojas. Naujos stovėjimo vietos numatomos įrengti teritorijoje tarp Molėtų plento, Mokslininkų, Žaliųjų ežerų, V. Kuzmos gatvių. Automobilių stovėjimo vietą ir statybos technologiją pasiūlymų teikimo etape turės pasiūlyti privatūs subjektai.Įgyvendinus projektą, bus panaikintas dabar esantis mokamas automobilių stovėjimas gatvėse, nes, pasak ministerijos, šiuo metu netvarkingai sustatyti automobiliai trukdo pravažiuoti greitosios pagalbos automobiliams, kelia avarines situacijas ir didina pavojų pėstiesiems, kertantiems važiuojamąją dalį.„Šiuo tikslu Sveikatos apsaugos ministerija su Vilniaus miesto savivaldybės administracija derina bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo automobilių stovėjimo problemų sprendimo klausimais“, – teigiama pranešime.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku