Europos Parlamentui toliau vadovaus Schultzas

Publikuota: 2014-07-01
Atnaujinta 2015-06-01 11:02
Nuotrauka: Jock Fistick („Bloomberg“)
 

Europos Parlamento (EP) pirmininku antrą kartą išrinktas vokietis Martinas Schultzas, atstovaujantis socialdemokratų partijai. Tai pirmas kartas, kai dviejų su puse metų pirmininko kadencijai perrinktas tas pats asmuo.

Naujai susirinkęs EP pirmininką rinko slaptu balsavimu, p. Schultzas sulaukė daugiau nei 56% parlamentarų balsų, praneša EP spaudos tarnyba.Perrinkto EP pirmininko kandidatūra sulaukė 409 parlamento narių pritarimo, iš viso balsavo 723 parlamentarai. Paskelbus, kad p. Schultzas EP vadovaus iki 2017 m., pirmininkas pasidžiaugė sustiprėjusiu parlamentarizmu Europos Sąjungoje ir pažadėjo, kad EP toliau „akylai stebės“ Europos Komisijos darbą.Kaip pagrindines EP veiklos sritis pirmininkas nurodė kovą su nedarbu, lyčių nelygybės problemą, prieglobsčio politiką, energijos tiekimo įvairinimą, saugumo užtikrinimą, aplinkosaugą bei tarptautinių problemų sprendimą.Aptardamas naujos kadencijos tikslus p. Schultzas pabrėžė, kad europiečiai turėtų rodyti daugiau pagarbos žmogaus orumui „nepriklausomai nuo jo lyties, odos spalvos ar gyvenimo būdo“, taip pat užsiminė apie problemas Ukrainoje bei būtinybę išvengti karo Europoje.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku