Paskelbė prieš euro įvedimų stebimų kainų 40-tuką

Publikuota: 2014-06-09
Atnaujinta 2015-06-01 11:03
Nuotrauka: Juditos Grigelytės („Verslo žinios“)
 

Lietuvos statistikos departamentas pirmą kartą paskelbė statistinę informaciją apie pagrindinių vienarūšių vartojimo prekių ir paslaugų vidutines mažmenines kainas.

Statistinė informacija bus reguliariai (kartą per mėnesį) skelbiama pasirengimo euro įvedimui laikotarpiu ir įvedus eurą iki 2015 m. gruodžio mėn.Visą produktų ir paslaugų kainų sąrašą galite rasti ČIA.Lentelėje pateikiamos 2014 m. gegužės mėn. vidutinės mažmeninės faktinės kainos, atsižvelgiant į duomenų surinkimo laikotarpiu galiojusias akcijas ir taikytas nuolaidas, ir įprastinės kainos be akcijų ir nuolaidų.Statistinė informacija parengta remiantis 18 miestų surinktais kainų statistiniais duomenimis. 2014 m. gegužės mėn. vidutinėms mažmeninėms kainoms apskaičiuoti buvo užregistruota 3670 kainų 637 prekybos ir paslaugų įmonėse ir įmonių vietos vienetuose.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku