Žemėlapyje – renovacijos procesas iš arčiau

Publikuota: 2014-06-09
Atnaujinta 2015-06-01 11:10
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
 

Aplinkos ministerija sukūrė žemėlapį, kuriame galima stebėti renovacijos proceso eigą,

Pasak ministerijos, žemėlapis padės sužinoti, kaip renovacija vyksta konkrečioje savivaldybėje, kaip šį procesą vertina gyventojai, kiek investicijų planų parengta ir patvirtinta ir pan.Žemėlapį galite rasti ČIA.

Žemėlapyje pateikiama medžiaga suskirstyta į 7 potemes. Dvi iš jų rodo, kiek konkrečiame regione parengta investicijų planų, kiek iš jų suderinta. Žemėlapyje atskirai atvaizduojamas gyventojų ir finansų įstaigų pritarimas renovacijai ir parengtų projektų finansavimui, parodoma, kiek paskelbta statybos rangos darbų konkursų, kiek ir kur darbų pradėta, kiek projektų užbaigta. Savivaldybės, labiau ir aktyviau įsitraukusios į renovacijos procesą, nuspalvinto tamsesne spalva, mažiau – šviesesne.
Vartotojui taip pat prieinama susisteminta aktuali informacija apie konkrečią savivaldybę – ją galima pasiekti žemėlapyje pasirinkus tam tikrą regioną. Pasirinkus, pavyzdžiui, Tauragės rajono savivaldybę matyti, kad čia parengta ir suderinta 16 investicijų planų, gyventojai pritarė 15, finansų įstaigos – 13 projektų, pradėta 11 rangos konkursų ir 2 statybos darbai.
Tam, kad gyventojams būtų prieinama naujausia informacija, žemėlapio duomenys bus atnaujinami kiekvieną savaitę. 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku