Penktadienį dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-06-05
Atnaujinta 2015-06-01 13:14
„Verslo žinios“

Suomija dar nerado, kuo pakeisti „Nokia“. Pasaulio ir euro zonos ekonomika stojasi ant kojų, bet Suomijos tai nedžiugina – šiauriausia euro zonos narė, vienintelė Šiaurės šalių atstovė euro klube, grumiasi su kebliomis vidinėmis ekonomikos bėdomis. Visas jas būtų galima apibendrinti vienu žodžiu: „Nokia“.

Darbo sutartis perrašyti neprivalu, bet patariama. Keisti darbo sutarčių įvedant eurą nereikės, bet norint apsidrausti nuo nesusipratimų ateityje vis dėlto rekomenduojama tai padaryti. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos specialistai patikina: dėl euro įvedimo privaloma tvarka darbo sutarčių pakeisti nereikės – galios jų tęstinumo principas.

 Ledų gamintojai varžosi ir skoniu, ir dėl vietos parduotuvėje. Valgomųjų ledų „Dadu“ gamintoja UAB „Vikeda“ sezonui jau paruošė naują produktą – natūralaus jogurto ledus. Asortimentą vasarą atnaujina visi ledų gamintojai, vietos rinkoje vis smarkiau konkuruojantys dėl kiekvieno pirkėjo ir dėl vietos prekybininkų šaldytuvuose.G 7: per Vakarų vienybę – prancūzišku laivu. Be Rusijos prezidento surengtas pasaulio lyderių susitikimas Briuselyje turėjo sugeneruoti bendrą atsaką Vladimirui Putinui, tačiau parodė kaip reta iškrikusią JAV ir Europos vienybę.Draghi užkūrė tikrą ūkio skatinimo pirtį. Mario Draghi vadovaujamas Europos centrinis bankas (ECB) ėmėsi precedento neturinčių ūkio gaivinimo priemonių ir nurėžė palūkanas iki tokio lygio, kokio dar nebuvo istorijoje. Analitikai teigia, kad tai padarė įspūdį finansų rinkoms, ir mano, jog pagrindinis šių priemonių padarinys bus silpnesnis euras, kuris bus naudingas eksportuotojams.Markė – visa Italija viename regione. „Viena Italija visame regione“ – prisistato Markė, centrinės Italijos regionas tarp Apeninų kalnų ir Adrijos jūros. Jis tarsi nustumtas į užkampį, gal todėl dažniau traukiame į Romą, Veneciją, Florenciją, paskiau – Siciliją, Sardiniją, tada rikiuojasi slidinėjimo kurortai... O Markė turi 180 km nuostabaus Adrijos pajūrio su Konero pusiasaliu greta regiono sostinės Ankonos, 2 nacionalinius parkus, 3 gamtos rezervatus, tūkstančius istorinių paminklų, pagaliau – San Marino Respubliką. Be abejo, ir daugybę vyndarių, alyvuogių aliejaus, sūrio, kumpių ir kitokio gėrio gamintojų.Pasitikite savaitgalį su „Verslo žiniomis“! Skaitykite penktadienio dienraštį arba VŽ rubriką „Premium“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku