Dargužaitė: mero postas arba nieko

Publikuota: 2014-06-03
Atnaujinta 2015-06-01 11:39
Nuotrauka: Juditos Grigelytės ("Verslo žinios")
 

Pre­zi­den­tės ir ją re­mian­čių kon­ser­va­to­rių pa­siū­ly­mų pri­si­dė­ti prie jų ko­man­dų su­lau­ku­si Mil­da Dar­gu­žai­tė, bu­vu­si „In­ves­tuok Lie­tu­vo­je“ va­do­vė, ne­sle­pia, kad la­biau vi­lio­jan­tis jai at­ro­do par­ti­jos kvie­ti­mas. Bet tik tuo at­ve­ju, jei­gu kon­ser­va­to­rių ko­man­da su­telk­tai pa­dė­tų siek­ti Vil­niaus me­ro pos­to, šiandien rašo dienraštis „Lie­tu­vos ži­nios“.

„No­rė­čiau bū­ti ten, kur esu ver­ti­na­ma. Jei man siū­ly­tų da­ly­vau­ti Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mo­kra­tų (TS-LKD) są­ra­še rin­ki­muo­se į Vil­niaus sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bą, bet ne­su­teik­tų ga­li­my­bės siek­ti sos­ti­nės me­ro pos­to, tai trak­tuo­čiau kaip tam ti­krą ne­įver­ti­ni­mą. Jei­gu at­si­ras­tų už ma­ne ge­res­nių kan­di­da­tų - la­bai pra­šau. Bet šiuo me­tu jų ne­la­bai ma­tau“, - in­ter­viu „Lie­tu­vos ži­nioms“ sa­kė p. Dar­gu­žai­tė.Ponia Dargužaitė yra su­lau­ku­si kvie­ti­mo kar­tu su kon­ser­va­to­riais da­ly­vau­ti 2015-ai­siais vyk­sian­čiuo­se sa­vi­val­dy­bių ta­ry­bų rin­ki­muo­se. Per­ga­lės at­ve­ju TS-LKD vir­šū­nės pa­siū­lė jai tap­ti par­ti­jos kan­di­da­te į Vil­niaus me­ro pos­tą.Tačiau ar ko­vo vi­du­ry­je par­ti­jos kan­di­da­tu į šias par­ei­gas bu­vo įvar­dy­tas TS-LKD Vil­niaus su­ei­gos pir­mi­nin­kas dr. Man­tas Ado­mė­nas, sos­ti­nės kon­ser­va­to­rių de­le­guo­tas be­veik ab­so­liu­čia bal­sų dau­gu­ma.VŽ kovą rašė, jog p. Dargužaitė sulaukė pasiūlymo vadovauti investicinio fondo turto valdymo padaliniui Kanadoje.Tačiau pasirodžius straipsniui, savo socialinio tinklo paskyroje p. Dargužaitė teigė jaučianti pareigą patikslinti kelis aspektus.„Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje sutikau puikių žmonių, kurie savo žiniomis ir gebėjimais galėtų labai daug padaryti Lietuvos valdyme - tiek valstybiniame, tiek savivaldybės lygmeny. Kai kurie iš jų būtų labai puikūs merai. Deja, bet sėkmingai dirbantys ir galbūt patys geriausi apie tai net nesvarsto.


Jaučiuosi įvertinta, kad konservatoriai mane mato kaip vieną iš lyderių Vilniuje. Tarp jų sutikau daug puikių žmonių. Sąrašą į savivaldybės rinkimus formuoja jie, ir tikrai tik jie patys gali išsirinkti, kokį sąrašą jie nori matyti savivaldybės rinkimuose“, - teigia p. Dargužaitė.Pasak jos, jei šiuo metu dirbtų Lietuvoje, tikrai svarstytų apie galimybę ir kitokiais būdais prisidėti prie Vilniaus ar valstybės valdymo.
„Jei konservatoriai pasikvies mane kandidatuoti į merus, ir įsitikinusi, kad mūsų vizijos bei tikslai miesto valdymui sutampa - dėsime visas pastangas įnešti į Vilnių dar daugiau naujų idėjų ir vakarietiškus bei skaidrius valdymo principus - kad jis taptų vienu iš pavyzdiniu ir geriausios gyvenimo kokybės miestu Europoje“, - tikino p. Dargužaitė.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku