Skrydžių bendrovės atsisako Venesuelos

Publikuota: 2014-06-18
Atnaujinta 2015-06-01 13:25
„Verslo žinios“

„American airlines“ pranešė 80% sumažinančios savo skrydžių skaičių į Venesuelą. Nuo liepos 2 d. šios oro linijos vykdys tik 10 skrydžių per savaitę, palyginti su prieš tai buvusiais 18.

Teigiama, kad pagrindine to priežastimi tapo griežta valiutos kontrolė šioje naftos turtingoje šalyje. Dėl to užsienio kompanijoms sudėtinga atgauti pinigus už parduotus bilietus. Valdžia apribojo atsiskaitymą doleriais ir nori, kad juos būtų sunku įsigyti. Pasak BBC, kai kurios kompanijos pinigų jau laukia nuo 2012 m. Tokiomis priemonėmis šalies valdžia tikėjosi sustabdyti kapitalo nutekėjimą, bet dėl ekonominės krizės šaliai pradėjo trūkti užsienio valiutos.„American airlines“, kurios yra didžiausios į šią šalį skraidančios oro linijos, jau ne pirma bendrovė, kuri ryžosi žengti šį žingsnį. Tarptautinė oro transporto asociacija skaičiuoja, jog Venesuela vėluoja grąžinti 4 mlrd. USD.Kanados oro linijos „Air Canada“ nustojo teikti paslaugas, motyvuodamos tai saugumo priežastimis. Tuo metu „Lufthansa“ ir „Copa Airlines“ sumažino bilietų, kurį galima įsigyti vietos valiuta, skaičių. Sausį Ekvadoro oro linijos „Tame“ visiškai sustabdė skrydžius ir reikalauja grąžinti 43 mln. USD skolą.Prezidentas Nicolas Maduro pareiškė, kad pasitraukusios oro linijos į šalį neturės teisės sugrįžti, kol jis bus valdžioje.Gegužę buvo pranešta, jog Venesuelos vyriausybė susitarė su 6 Lotynų Amerikos oro linijomis dėl pajamų už 2012-2013 m. atgavimo

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku