Nominacijos „Už tvarią plėtrą“ laimėtoja – „Amilina“

Publikuota: 2014-06-11
Atnaujinta 2015-06-01 10:42
 

Dėl šios nominacijos varžėsi „Biržų duona“, „Šviesos konversija“ ir „Amilina“.

Artūras Abromavičius, nominacijos rėmėjos UAB „Sweco Lietuva“ prezidentas, įsitikinęs, kad tvari plėtra užtikrina ilgalaikį įmonės stabilios veiklos kursą.„Tvarus požiūris į plėtrą leidžia rasti balansą tarp pagrįstų akcininkų ir darbuotojų interesų. Net ir rizikingas verslas turi būti prognozuojamas. Žinoma, nereikia pamiršti, kad įmonė turi ne tik augti, bet ir pasiekti akcininkų lūkesčius tenkinančius rezultatus. Įprastai tokiose įmonėse ar organizacijose ir darbuotojai jaučiasi saugesni – aiškiau suvokiama verslo ir asmeninė perspektyva, mažiau tikėtinos neigiamos permainos jų kasdieniame darbe. Todėl galima daryti prielaidą, kad tvariai valdoma įmonė patiria mažesnį protų nutekėjimą ir su tuo susijusių padarinių“, – sakė jis.Robertas Dargis, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, kuri yra nominacijos partnerė, prezidentas, yra sakęs, kad tvari plėtra – tai žinojimas, kur einame ne pavieniui."Verslui svarbu žinoti, kur eina valstybė, socialinėje ir ekonominėje veikloje vienodai matyti ateitį ir į ją kryptingai investuoti, nei visgi bandyti laimę pavieniui. Tai panašu į mokymosi visą gyvenimą strategiją, turi eiti su laiku ir kitais kartu, kad nesustotum vietoj. Jei sustojai, bus kas tave aplenks. Todėl verslas vis kelia klausimų valstybei, kokia kryptimi plėtosime šalies ekonomiką, ar grąžinsime pramonę į Europą, ar linksime gyventi iš vartojimo didinimo ir paslaugų. Nebepakanka mokėti daryti verslą, reikia mokėti jį išlaikyti ir plėsti, bet tam reikia žinoti, ar visi judame tomis pačiomis kryptimis“, – tvarios plėtros svarbą apibūdino p. Dargis.LPK prezidento pavaduotojas Gediminas Rainys, įteikdamas prizą, sakė, kad plėtra neįmanoma be investicijų, ši nominacija integravo efektyvumo, žalumo, eksportavimo kriterijus.

„Labai norėjome, kad bent vienas nominantas būtų iš tradicinių pramonės šakų“, – sakė jis.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku