Karinių oro pajėgų vadu paskirtas plk. Navickas

Publikuota: 2014-06-10
Atnaujinta 2015-06-01 13:18
„Verslo žinios“

Lietuvos kariuomenės Karinėse oro pajėgose generolą majorą Edvardą Mažeikį vado pareigose pakeitė pulkininkas Audronis Navickas.

Apie tai pranešė Krašto apsaugos ministerija.Gen. mjr. Mažeikis vienintelis Karinių oro pajėgų vadas, pareigas vykdęs dvi kadencijas: 2000-2004 ir 2011-2014 metais.Paskirtasis naujas Karinių oro pajėgų vadas plk. Navickas yra baigęs Bolašovo aukštąją karo aviacijos lakūnų mokyklą, jungtinius vadų ir štabo karininkų kursus bei aukštesniųjų vadų kursus Baltijos gynybos koledže Tartu (Estija), koalicijos oro ir kosmoso operacijų vyresniųjų štabo karininkų kursus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Naujasis Karinių oro pajėgų vadas taip pat apdovanotas kariuomenės lygmens medaliu „Už pasižymėjimą“, krašto apsaugos medaliu „Už nuopelnus“.Iki šiol plk. Navickas vykdė Karinių oro pajėgų štabo viršininko pareigas. Prieš tai jis vadovavo Karinių oro pajėgų Aviacijos bazei Šiauliuose, taip pat buvo Lietuvos karinio atstovo prie NATO ir ES pavaduotojas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku