CV.LT: Petniūnaitė dirbs Europos patentų instituto tarybos valdybos nare

Publikuota: 2014-05-09
Atnaujinta 2015-06-01 12:54
Jurga Petniūnaitė, AAA Law partnerė
Jurga Petniūnaitė, AAA Law partnerė Nuotrauka: Asmeninio archyvo
„Verslo žinios“

Advokatų kontoros AAA Law partnerė ir patentinė patikėtinė Jurga Petniūnaitė išrinkta į Europos patentų instituto (EPI) tarybos valdybą 2014-2017 m.

„Prie Europos Patentų Instituto veiklos prisideda aukščiausio lygio patentinės teisės specialistai. Tai, kad patekau į EPI tarybos valdybą, man yra itin svarbus įvertinimas kaip patentinei patikėtinei. Čia turėsiu galimybę pasisemti tarptautinės patirties bei pasidalinti savo dvidešimties metų patentinės teisės patirtimi“, – sakė p. Petniūnaitė.Ponia Petniūnaitė intelektinės nuosavybės srityje specializuojasi nuo 1994 m. 2007 m. tapo nacionaline EPC 2000 programos kuratore. Nuo 2009 m. birželio p. Petniūnaitei suteiktas Europos patentų akademijos sertifikatas. Turintiems šį sertifikatą suteikiama teisė vesti specializuotus seminarus, skirtus išradimų apsaugos specialistams, patentiniams patikėtiniams, išradėjams ir išradėjų teisių gynėjams.Rinkimai į EPI Tarybą rengiami kas trejus metus. 2014-2017 m. Lietuvą šioje taryboje atstovaus 4 atstovai bei 4 pakaitiniai nariai. Viena iš Lietuvos atstovų EPI taryboje tapo Otilija Klimaitienė, AAA Law vadovaujanti partnerė ir patentinė patikėtinė. Aušra Pakėnienė, AAA Law partnerė, patentinė patikėtinė, 2014-17 m. laikotarpiui išrinkta kaip pakaitinė tarybos narė. Ponia Pakėnienė taip pat paskirta „Europos patentų praktikos“ komiteto (angl. The European Patent Practice Committee (EPPC)), kuris aptaria bei svarsto klausimus susijusius su Europos Patentų Konvencijos nuostatomis, nare. Iš viso EPI veikia 9 komitetai.EPI kiekvieną šalį narę taryboje atstovauja tam tikras skaičius žmonių, kuris priklauso nuo bendro kiekvienos iš šalių patentinių patikėtinių skaičiaus. Vienas iš pagrindinių instituto tikslų yra organizuoti mokomąsias programas kvalifikacijai kelti. Europos Patentų institutas taip pat teikia visų Europos patentinių patikėtinių, užsiregistravusių Europos Patentų biure, sąrašą.Europos Patentų Institutas yra tarptautinė nevyriausybinė korporacija, vienijanti Europos šalių, priklausančių Europos patentų konvencijai, patentinius patikėtinius. EPI šiuo metu priklauso 38 šalys.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku