Rytoj dienraštyje "Verslo žinios" skaitykite

Publikuota: 2014-05-06
Atnaujinta 2015-06-01 13:11
„Verslo žinios“

Saugojo nuo grėblio, bet pamovė ant dalgio. Vos savaitę galiojančius vadinamuosius prekybos žemės ūkio paskirties sklypais saugiklius jau planuojama keisti. Dėl to, kad įstatymas faktiškai įšaldo žemės ūkio rinką, dabar už galvų griebiasi ir patys saugiklių nuo užsieniečių invazijos į rinką reikalavę žemvaldžiai bei ūkininkai.

Krizė ir bankų bankrotai apkarpė norą prekiauti. Nors investuotojų, turinčių vertybinių popierių sąskaitas, skaičius Lietuvoje pernai augo, aktyviai rinkoje prekiaujančiųjų skaičius nesiekė net 10%. Investuotojų aktyvumą sumažino praūžusi finansų krizė ir bankų bankrotai, tačiau investuotojai po truputį grįžta į finansų rinką, sako finansų specialistai.Prezidentų rinkimų kampanijoje sukasi milijonai. Maksimali suma, kurią visi septyni kandidatai į šalies vadovo postą gali išleisti rinkimų kampanijai, siekia 18,2 mln. Lt. Akivaizdu, jog išleista bus gerokai mažiau, mat šiandien aktyviai reklamuojasi tik du kandidatai – Zigmantas Balčytis ir Artūras Paulauskas. Aštrios pastarojo kandidato reklamos gerokai pagyvino šią politinę kampaniją.Gamybininkai mokosi šokti pagal vartotojo dūdelę. Kas greičiau išmoks prisitaikyti, tas laimės, o kas ilgiau tam priešinsis – tam bus sunkiau persitvarkyti, įspėja sėkmingai dirbančių bendrovių vadovai, atkreipdami dėmesį  į tendenciją, jog vartotojai vis griežčiau reikalauja asmeniškai jiems pritaikyto produkto.Gamyba: dėl gajaus mito apie margariną klysta net „Vikipedija“. Į Vilniaus margarino gamyklą atgena smalsumas ieškant atsakymo į klausimus, kaip sumaišyti, regis, du nesumaišomus dalykus – vandenį su aliejumi, ir kaip priversti šį mišinį sukietėti.Pajamingumo anomalija – JAV obligacijos pučia prieš vėją. Investicijų ekspertai krapšto pakaušį, kodėl ilgalaikių obligacijų pajamingumas, priešingai savo prigimčiai augti gerėjančių makroekonominių duomenų įkandin, krinta.Vaikų darželis – bet kitaip. Kaune šį mėnesį duris atvers UAB „Intensus“ vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija „Elfų slėnis“, kuri iš kitų išsiskirs originaliomis patalpomis. Jos įkūrėja įrodo, kad net jaunas žmogus, siekdamas įgyvendinti verslo idėją, gali rasti būdų, kaip gauti tam lėšų.

Šiuos ir daugybę kitų aktualių straipsnių skaitykite rytoj dienraštyje "Verslo žinios" ir vz.lt rubrikoje prenumeratoriams "Premium".

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku