„Hesburger“ atideda majonezo gamyklos Kaune statybas

Publikuota: 2014-05-30
Atnaujinta 2015-06-01 13:26
svg svg
 

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „Hesburger“ lėtina majonezo fabriko Kaune statybų tempą ir atideda projektą keliems metams. Fabrike, kai jis bus pastatytas, planuojama gaminti originalaus „Hesburger“ recepto majonezą ir tiekti jį visoms trims Baltijos šalims.

„Mūsų kompanijos strategija – sparti lokalizuota tinklo plėtra. Kasmet didiname restoranų skaičių tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje ir Estijoje, nauji „Hesburger“ restoranai duris atvėrė ir Rusijoje. Vieni projektai įgyvendinami greičiau, kitiems reikia daugiau laiko. Bendrovė nusprendė, kad Kauno gamyklos projektą atidėsime keliems metams“, - teigia „Hesburger“ plėtros direktorė Ieva Salmela.Praėjusiais metais Baltijos šalyse Suomijos kapitalo įmonė investavo 34,5 mln.Lt – buvo atidaryti 5 restoranai Lietuvoje, 3 – Latvijoje ir 3 Estijoje. Šiemet ketinama išlaikyti panašų tempą bei atidaryti 2 restoranus Lietuvoje, Latvijoje – 5, Estijoje – 3.Apie daugiau investuotojų, kurie ES paramos pinigus iškeičia į laisvę nuo įsipareigojimų, skaitykite ČIA.Lietuvoje per šiuos metus planuojama investuoti 5 mln. Lt, o visose Baltijos šalyse investicijos sieks 25 mln. Lt.Pasak p. Salmelos, majonezo gamykla Kaune yra itin svarbus projektas bendrovei, kadangi „Hesburger“ siekia veikti lokaliai, prisidėti prie vietinių gamintojų stiprinimo perkant jų produkciją. Vienas iš sėkmingos partnerystės su vietiniu tiekėju pavyzdžių – bendradarbiavimas su „Biovela“, iš kurios perkami mėsos gaminiai.„Hesburger“ majonezo gamyklos projektas turėjo būti iš dalies finansuotas ES lėšomis - šiam tikslui buvo numatyta skirti 2,5 mln. Lt. Pati įmonė planavo investuoti 15 mln. Lt.„Hesburger“ majonezo gamyklos projektas buvo atrinktas dalinai finansuoti Europos Sąjungos fondų lėšomis, šiam tikslui buvo numatyta skirti 2,5 mln. litų. Bendra apytikslė numatoma investicija į projektą - 15 mln. Lt.Pasak bendrovės atstovės, bendrovė į jokias šiam projektui skirtas ES lėšas nepretendavo ir jų nenaudojo, tad, priėmus sprendimą atidėti majonezo gamyklos projektą, į numatytas ES lėšas ir ateityje nebus pretenduojama bei jos nebus naudojamos.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku