Tarptautinių asociacijų renginių per metus padaugėjo trečdaliu

Publikuota: 2014-05-26
Atnaujinta 2015-06-01 13:07
Šaltinis: Tarptautinė kongresų ir konferencijų asociacijos (ICCA) 2013 m. statistikos suvestinė
svg svg
Šaltinis: Tarptautinė kongresų ir konferencijų asociacijos (ICCA) 2013 m. statistikos suvestinė
„Verslo žinios“

Tarptautinės asociacijos 2013 m. Vilniuje suorganizavo 48 renginius, trečdaliu daugiau nei pernai, kai tokių renginių buvo 36. Rygoje šis skaičius pernai siekė 33, Taline – 27, rodo Tarptautinės kongresų ir konferencijų asociacijos (ICCA) 2013 m. statistikos suvestinė.

Jolanta Beniulienė, Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė, sako, kad tai yra aukščiausia kada nors Vilniaus pasiekta pozicija. Anot jos, šį rezultatą pasiekti padėjo 2013 m. vykęs pirmininkavimas ES Tarybai bei 2 kartus Vilniuje suorganizuota Baltijos jūros šalių paroda-kontaktų mugė CONVENE.Tiek pasaulio, tiek Europos miestų reitingų lentelėse jau ne pirmus metus pirmaujančiose pozicijose išlieka Paryžius (204 renginiai), Madridas (186 renginiai) ir Viena (182 renginiai), teigiama Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro pranešime.ICCA statistikos suvestinėje miestai ir šalys reitinguojami Europos ir pasaulio mastu pagal tarptautinių asociacijų suorganizuotų renginių skaičių. Europos miestų suvestinėje yra lyginama daugiau kaip 200 miestų, tarp kurių Vilnius, pakilęs per 9 pozicijas, pralenkė kitus Baltijos miestus ir atsidūrė 25 vietoje. Ryga liko 38, o Talinas – 51 vietoje. 25 vietą Vilnius užėmė suskaičiavus 48 praėjusiais metais Vilniuje įvykusius tarptautinių asociacijų renginius.ICCA yra viena iš autoritetingiausių tarptautinių konferencijų turizmo srities asociacijų, vienijančių įvairių sričių tarptautines asociacijas, konferencijų biurus bei šios srities verslo atstovus. ICCA statistikos suvestines platina daugiau nei 6.000 tarptautinių asociacijų, kurioms ši informacija yra svarbus įrankis renkantis būsimų renginių vietas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku