Porošenka žada kalbėtis su Maskva, bet Krymo aneksijos nepripažins
Kandidatas Ukrainos prezidento rinkimuose Petro Porošenka, kuris išankstiniais duomenimis, rinkimus laimėjo jau pirmajame ture, teigia, kad Ukraina kalbėsis su Rusija tam, kad būtų normalizuoti santykiai.
Rusija yra mūsų kaimynė. Santykiai su Rusijos Federacija pastaruosius 200 metų buvo mums itin svarbūs, - kalbėjo p. Porošenka.Jis teigė esąs įsitikinęs, jog Ukraina gali kalbėtis su Rusija, dalyvaujant JAV ir Europos Sąjungai.Mes turime daug dalykų diskusijoms, - sakė p. Porošenka, kurį cituoja KyivPost.Visgi, pasak politiko, derybose bus išlaikomi du esminiai dalykai: Ukraina niekada nepripažins neteisėto referendumo ir Krymo okupacijos. O antras svarbus momentas - Ukrainos europinė integracija. Tik Ukrainos žmonės gali nuspręsti, kokia bus tolesnė Ukrainos plėtros strategija, - vardijo p. Porošenka.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti