Dauguma pranešimų apie pažeidimus – dėl Balčyčio SMS

Publikuota: 2014-05-25
Atnaujinta 2015-06-01 12:18
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
„Verslo žinios“

Nuo rinkimų apylinkių atidarymo 7 val. iki 9 val. nėra užfiksuota rinkimų pažeidimų, tačiau per išankstinį balsavimą gauti 84, praneša pilietinė iniciatyva „Baltosios pirštinės“.

Kaip nurodoma pranešime, per išankstinį balsavimą ir balsavimą namuose gauti 84 pranešimai apie galimus pažeidimus. Dauguma pranešimų (52) gauti dėl neleistinos kandidato į LR Prezidentus Zigmanto Balčyčio agitacijos trumposiomis žinutėmis, kurios siųstos asmenims, kurie nėra užsisakę kandidato naujienų pranešimų, nėra davę sutikimo gauti politinę reklamą ar kitą informaciją.Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme numatyta bendra nuostata, kad asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu gali būti tvarkomi tik esant išankstiniam asmens sutikimui.Gautų neanoniminių pranešimų sąrašą sąžiningų ir skaidrių rinkimų siekianti iniciatyva „Baltosios pirštinės“ perdavė Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai ir Vyriausiajai rinkimų komisijai tolimesniam tyrimui

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku