Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-05-13
Atnaujinta 2015-06-01 12:56
„Verslo žinios“

Kainos rinkoje lygiuosis į „Lietuvos dujas“. Dujų rinkos dalyviai pripažįsta aktyviai besiderantys su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“, siekdami užsitikrinti panašias kainas, kurias praėjusiąją savaitę paskelbė išsiderėjusios „Lietuvos dujos“.

Europos bankai turi vykdyti savo pareigas ir kredituoti sunkumus patiriančias bendroves. Tokios nuomonės laikosi kandidatas į Europos Komisijos pirmininko postą, didžiausios ES politinės partijos – Europos liaudies partijos – narys Jeanas Claude'as Junckeras, kurio interviu rasite „Verslo žiniose“.Ukrainiečių valdomos „Roshen“ ambicija – įsitvirtinti ES. Klaipėdos karamelės fabrikas „Roshen“ gali turėti naują savininką – Piotras Porošenka, laimėjęs Ukrainos prezidento rinkimus, ketina korporaciją „Roshen“ parduoti.Griežtinama smulkiųjų akcininkų apsauga – kam žingsnis į priekį, kam perlenkta lazda. Europai planuojant įvesti naujų apribojimų kotiruojamų įmonių didiesiems akcininkams dėl sandorių su susijusiais asmenimis, teisininkai teigia, kad tai ir Lietuvoje turėtų užkirsti kelią bendrovės sukuriamą naudą pasiimti per susijusias įmones be smulkiųjų akcininkų žinios. Iniciatyvą sveikina ir Investuotojų asociacija, tačiau pačios įmonės mano, kad direktyvos iniciatoriai kiek perlenkia lazdą.Dėl „Metų CEO“ titulo toliau varžysis 30 vadovų. Trylika bendradarbiaujančių organizacijų pateikė daugiausia po tris kandidatus iš pirminio sąrašo „Metų CEO“ titului gauti. Nemažai atrinktų vadovų į titulą kandidatavo ir praėjusiais metais, tačiau sąraše nemažai ir anksčiau neminėtų pavardžių.Dideli neaugs, nes nori likti lankstūs. Lietuvos dizaino UAB „Pikseletė“ įkūrėjai rimtai į verslą kibo tik prieš metus. Rezultatai akivaizdūs: ženklą „Pixelete Creative Labs“ valdanti bendrovė nesiskundžia užsakymų gausa, suplanavusi per porą metų smarkiai didinti pajamas ir neapsvaigti nuo plėtros.Dar daugiau įdomių straipsnių skaitykite rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ ir VŽ rubrikoje „Premium“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku