Opozicija sako, kad socialdemokratai „parsidavė“ Uspaskichui

Publikuota: 2014-05-13
Atnaujinta 2015-06-01 13:08
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
„Verslo žinios“

Seimo opozicija pasipiktinusi tvirtina, kad valdantieji socialdemokratai už paramą jų kandidatui prezidento rinkimuose Zigmantui Balčyčiui nusprendė „parsiduoti“ Darbo partijos įkūrėjui Viktorui Uspaskichui.

Antradienį Seimo plenariniame posėdyje vėl bandyta sudaryti laikinąją komisiją, kuri turi apsispręsti dėl generalinio prokuroro prašymo panaikinti p. Uspaskicho teisinę neliečiamybę už galimą teisėjų įžeidimą. Opozicija kaltina valdančiuosius ir Darbo partiją gerokai užvilkinus ir vis atidėliojant šio klausimo svarstymą Seime.Ir antradienį valdančiosios koalicijos narių, įskaitant ir socialdemokratų, balsais nuspręsta klausimą dėl p. Uspaskicho laikinosios komisijos išbraukti iš darbotvarkės.„Akivaizdžiai matome rinkiminius ir politinius žaidimus. Net premjeras balsavo už tai, kad šis klausimas ir vėl būtų atidėtas. Matyt, tai yra kaina, kurią socialdemokratai moka „darbiečiams“ ir jų idėjiniam vadui už paramą p. Balčyčiui antrajame prezidento rinkimų ture“, – pareiškė Andrius Kubilius, Seimo opozicijos lyderis.Algirdas Butkevičius, ministras pirmininkas, atmetė tokius p. Kubiliaus pareiškimus, tvirtindamas, kad „pirmiausia Seimo nariai savo seniūnų sueigoje turi susitarti dėl plenarinių posėdžių darbotvarkių bei atitinkamų klausimų įtraukimo į jas“. Premjeras taip pat atkreipė dėmesį, kad nedalyvavo balsavimuose dėl p. Uspaskicho laikinosios komisijos klausimo įtraukimo ar išbraukimo iš plenarinių posėdžių darbotvarkės. „Todėl nereikia meluoti, p. Kubiliau“, – piktai rėžė p. Butkevičius.Darbo partijos įkūrėjas pirmadienį pareiškė paramą p. Balčyčiui, kartu su dabartine prezidente Dalia Grybauskaite patekusiam į antrąjį prezidento rinkimų turą. Pačių „darbiečių“ iškeltas kandidatas Artūras Paulauskas pirmame ture šį sekmadienį liko trečias.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku