Paulauskas viliasi, kad jis „bus finale“

Publikuota: 2014-05-11
Atnaujinta 2015-06-01 13:06
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo ("Verslo žinios")
„Verslo žinios“

„Paskutiniai rinkimai parodė, kad Darbo partija geriau pasirodė nei socialdemokratai. Miestai – Šiauliai, Klaipėda gerai balsuodavo už Darbo partiją“, – kalbėjo Artūras Paulauskas LRT televizijoje, rinkimų rezultatams skirtoje laidoje.

"Manau, kad didelio skirtumo nebus. Būsime greta vienas kito su Zigmantu Balčyčiu, bet tikiuosi, kad būsiu antras", – pridūrė jis.Paklaustas, o vis dėlto, jeigu liktų trečias ir galiausiai reikėtų rinktis, kurį kandidatą paremtų antrajame ture, Darbo partijos kandidatas pastebėjo, kad tokie parėmimai „rinkėjų ypatingai neveikia“.Jis priminė 2002 m. rinkimus, kai daugelis partijų rėmė Valdą Adamkų, tačiau antrajame ture laimėjo Rolandas Paksas.„Žinoma, mes svarstysime. Lems ne mano vieno nuomonė. Spręsime, ką remti, atsižvelgdami ir į vyksiančius Europos Parlamento rinkimus“, – kalbėjo p. Paulauskas.Tačiau jis neslėpė, kad rinkimų metu buvo išsikėlęs tikslą rinkimuose kovoti su Dalia Grybauskaite, ne su kitais kandidatais.„Man buvo svarbu atskleisti, kas buvo padaryta blogai per 5 metus. Ir ką aš daryčiau kitaip“, – kalbėjo p. Paulauskas.Tuo metu, Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, suskaičiavus 11,16% rinkėjų balsų jis ir p. Balčytis žengė beveik lygiai, surinkę šiek tiek daugiau nei po 16% balsų.

Bus ir ketvirtas kartas

Kiek anksčiau į rinkimų štabą atvykęs p. Paulauskas Darbo partijos atstovų buvo pasitiktas plojimais. Kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais jis tvirtino esąs ramus ir tikįs, jog bus antrasis turas, kuriame ir dalyvaus."Džiaugsmui dar ne laikas, bet tikėjimas yra, kad bus finalas ir jame dalyvausiu", - žurnalistams teigė p. Paulauskas.Anot jo, preliminarūs duomenys nestebina, jis ir tikėjosi, kad didžiausia kova bus tarp antrą ir trečią vietą užimsiančių kandidatų - kas pateks į finalą nulems keletas procentų.Ponas Paulauskas sakė, kad prieš rinkimus būna daug politikų susitarimų, pažadų paremti, bet dabar reikės perklausti iš naujo ir paramą užsitikrinti."Per savo praktiką, esu įsitikinęs, kad paramos, įvairūs susitarimai, deklaracijos ne visada suveikia. Gerai, jei bus parama, nebus – pasitikėsiu savo jėgomis", - žadėjo p. Paulauskas.Preliminariems rezultatams rodant, kad jis su socialdemokratu Zigmantu Balčyčiu gauna panašų skaičių balsų, p. Paulauskas, pažymėjo, kad socialdemokratų partija šiandieną pagal populiarumą yra aukštumoje, tad tai padeda ir partijos kandidatui."Jis turi gerus šansus. Tai, kad jis yra partijos iškeltas, remiamas, jam prideda", - teigė p. Paulauskas.Ponas Paulauskas šalies vadovo posto siekia jau trečią kartą, o jei jis bus nesėkmingas, jis užsiminė, kad yra ir ketvirtas kartas."Reiganas (Ronaldas Reaganas – JAV prezidentas – VŽ) – tik iš ketvirto karto laimėjo", - kalbėjo p. Paulauskas.

Padėjo kelionės

Į štabą užsukusi Loreta Graužinienė, Seimo pirmininkė, teigė tikinti, kad antrame ture bus partijos kandidatas.

Ponia Graužinienė įsitikinusi, kad neblogą rezultatą padėjo pasiekti darbas: važiavimas pas rinkėjus, bendravimas su žmonėmis betarpiškai."Tikrai įsitikinusi, kad būtent to ir reikėjo Lietuvos žmonėms", - mano Seimo pirmininkė.Tačiau ji nenorėjo kalbėti apie antro turo strategiją."Antras turas yra antras ir strategija yra visiškai kita, negaliu jums čia pasakoti, palaukime", - ragino p. Graužinienė.Taip pat ji nenorėjo kalbėti apie galimas klaidas, jei vis tik p. Paulauskas nebepatektų į antrą turą."Mes ruošiamės antram turui", - teigė p. Graužinienė.Žurnalistams pasiteiravus, kad gal visgi p. Grybauskaitei konkurenciją turėjo sudaryti moteris, p. Graužinienė pareiškė mananti, kad vyrai verti pergalės.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku