Aktyviau deklaruoja pasėlius

Publikuota: 2014-04-30
Atnaujinta 2015-06-01 12:53
„Verslo žinios“

Žemės ūkio ministerija ragina ūkininkus neatidėlioti žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo – prasidėjęs balandžio 14 d., jis truks iki birželio 15 d.

Vėluojantieji tai dar galės atlikti iki liepos 10 d., tačiau už kiekvieną uždelstą dieną parama jiems bus mažinama 1%, primena Žemės ūkio ministerija.Naujausiais Žemės ūkio informacijos ir verslo centro duomenimis, iki šios dienos jau pateiktos 9.562 paraiškos (68.686 ha), kai tuo tarpu pernai tokiu pačiu laiku – 8.064. Daugiausiai paraiškų kol kas gauta Alytaus (521), Raseinių (444), Šilalės (443) rajonų savivaldybėse.Žemės ūkio valdos valdytojai, teikdami paraišką skirti tiesiogines išmokas už žemės ūkio naudmenų ir kitus plotus, šiemet gali prašyti ir paramos tiesioginėms išmokoms už mėsinius galvijus, mėsines avis, ėriavedes, specialiosios paramos už parduotą pieną bei paramos už plotus pagal Lietuvos kaimo plėtros programos 2007-2013 m. plotines priemones.Šiuo metu jau baigiamos mokėti ES ir nacionalinės tiesioginės išmokos už 2013 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus – išmokėta daugiau kaip 96% visų lėšų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku