Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-04-28
Atnaujinta 2015-06-01 13:15
„Verslo žinios“

Kiekvienas dirbantis lietuvis turi po nedidelį gyvybės draudimą. Lietuvoje daug dirbančių kaupia lėšas privačiuose pensijų fonduose, bet tik nedaugelis susimąsto, kad kartu jie turi ir nedidelį gyvybės draudimą, pastebi pensijų fondai. Gyvybės draudikai atšauna, kad pensijų fondų dėl jų ypatybių negalima laikyti tikru gyvybės draudimu, o specialistai aiškina, kad abu produktai gali būti finansinė pagalba reikalui esant.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos deklaruojant pajamas. Gyventojai neretai gerai nepagalvoja, kaip deklaruoti už vaikus taikomą papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį – jeigu asmuo gauna tik neapmokestinamųjų pajamų ar pajamų pagal verslo liudijimą, jam netaikomas papildomas neapmokestinamųjų pajamų dydis, apie šią ir kitas klaidas deklaruojant pajamas pasakoja Valstybinė mokesčių inspekcija.Prekybininkų Achilo kulnas – kasa. Paskelbti Lietuvos prekybos tinklų slapto pirkėjo tyrimo rezultatai. Aptarnavimo kokybės lyderiu įvardintas prekybos tinklas „Prisma“, antra liko „Maxima“, trečioje vietoje – „Iki“.Dvi žvaigždutes turi, dar viena – mintyse. Naująjį sezoną praėjusį penktadienį pradėjusio Kauno regiono kempingo „Kaunas Camp Inn“ vadovai teigia, kad stambių investicijų šįmet jau neprireiks, nes daugiausia lėšų į šio objekto gyvybingumą ir saugumą investavo pirmaisiais bei antraisiais veiklos metais.Kaimynystės pranašumai dar menkai atskleisti. Plėtra svetur leidžia efektyviai pasiekti norimų rezultatų. Tačiau tik mažoji dalis smulkiojo verslo atstovų surizikuoja ir pasinaudoja  šia galimybe. Kartais sėkmingai plėstis galima ir kaimynystėje, bet dažnas dairosi toliau. O Lenkija, kurioje apstu galimybių verslui, – dažnai aplenkiama.„Subway“ Vilniuje jau paruošė sumuštinių. Trečiadienį Vilniaus Vokiečių gatvėje darbą pradeda pirma JAV greitojo maisto užkandinė „Subway“. Nors startuojama kiek vėliau, nei iš pradžių planuota, plėtros tikslai išlieka tie patys: Lietuvoje duris atvers mažiausiai 35 vietinių franšizės gavėjų valdomos sumuštinių užkandinės.Šiuos ir kitus įdomius straipsnius skaitykite rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ ir vz.lt rubrikoje „Premium“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku