BBC reporterė: Kramatorske žmonės apsupo tankus

Publikuota: 2014-04-16
Atnaujinta 2015-06-01 13:18
http://instagram.com/maximdondyuk#
http://instagram.com/maximdondyuk# Nuotrauka: Maxim Dondyuk
 

Įvykius Donecko srities mieste Kramatorske stebinti BBC reporterė Olga Ivshina praneša, kad gyventojai apsupo į miestą atvykusius tankus ir reikalauja pasišalinti. Kariškiai sako, kad tik vykdo įsakymus, o į žmones nešaudys.

Reporterės teigimu, Kramatorsko gyventojai labai nervingi, daugelis yra nemiegoję po kelias naktis.„Į miestą atvykus ginkluotiems šarvuočiams su kariais žmonės greit juos apsupo. Kai kurie kaltino karius veikiant prieš savo šalies žmones. Buvo klausiama, ko jei atvyko į ukrainiečių žemę, dėl ko važinėja po svetimos šalies teritoriją. Minia kartojo, kad nori gyventi taikiai ir ramiai“, – praneša p. Ivshina.Anot jos, kariai, ginkluoti automatiniais ginklais, atrėžė, kad tik vykdo įsakymus ir reikalavo leisti judėti į priekį.„Mes čia atvykome ne kovoti, tiesiog važinėjame aplink. Niekada nešausiu į savo tautiečius“, – sakė vienas iš kariškių.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku