Sprendimas dėl euro įvedimo – liepos 22 d.

Publikuota: 2014-04-01
Atnaujinta 2015-06-01 11:37
Nuotrauka: Algimanto Kalvaičio („Verslo žinios“)
 

Kainos litais ir eurais visose prekybos ir paslaugų teikimo vietose Lietuvoje turėtų būti pradėtos skelbti nuo rugpjūčio 21 d. Jeigu iki to laiko bus priimti visi palankūs sprendimai eurą siekiančiai įsivesti Lietuvai.

Evaldas Gustas, ūkio ministras, vakar VŽ pranešė, kad jau žinoma tiksli ECOFIN (ES Tarybos, vienijančios bendrijos finansų ir ekonomikos ministrus) posėdžio, kuriame turėtų būti priimtas sprendimas dėl Lietuvos, data. Tai liepos 22 d. Finansų ministerija taip pat patvirtino, kad „Lietuvos klausimu“ ECOFIN turėtų posėdžiauti tą dieną. Tad šiame posėdyje ir turėtų būti priimtas galutinis sprendimas dėl leidimo įsivesti eurą Lietuvoje nuo 2015 m. sausio 1 d.Iki to laiko – gegužę arba birželį – išvadą šiuo klausimu turėtų pateikti Europos centrinis bankas ir Europos Komisija. Galutinis sprendimas bus priimtas ES Taryboje, vienijančioje bendrijos finansų ir ekonomikos ministrus, ECOFIN turėtų būti priimtas liepą.Taip pat ECOFIN formaliai patvirtins oficialų lito keitimo į eurą kursą.Visą straipsnį skaitykite šiandien „Verslo žiniose“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku