Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-04-01
Atnaujinta 2015-06-01 12:57
 

Yra namas, turi būti ir šiukšlių. Po poros metų už komunalines atliekas turės mokėti visi nekilnojamojo turto savininkai. Mokesčio neišvengs ir vasaros sodybų šeimininkai ar laikinai iš namų išvykę asmenys. Rinkliavą sudarys pastovioji ir kintamoji dalys, pastarosios dydis priklausys nuo faktiškai išmetamų atliekų.

Degalų prekyba aktyvesnė, bet abejoja vilkikų kontrolės efektu. Per pirmuosius porą šių metų mėnesių į legalią Lietuvos degalų prekybos rinką patiekta daugiau degalų. Tačiau bent kol kas tokios teigiamos tendencijos siejamos su mokestine aplinka, o ne su vasario viduryje įsigaliojusia prievole deklaruoti degalų kiekį vilkikų bakuose.Lietuva šoktelėjo Pasaulio banko logistikos reitingo skalėje. Lietuvos logistikos sektoriaus patrauklumas per pastaruosius keletą metų sparčiai pagerėjo, tačiau dar atsilieka nuo artimiausių kaimynių, rodo naujausias logistikos rezultatų lyginimo indeksas, kurį sudaro Pasaulio bankas.Šiemet bankrutuos 1.500–1.600 bendrovių. Stambių gamintojų dominavimas ir didelė savikaina – tokias dažniausias apdirbimo pramonės bankroto priežastis nurodo Įmonių bankroto valdymo departamentas.Vokietijos darbo rinka – aktyvi ir sveika. Vokietijos ekonomika toliau demonstruoja pavydėtiną sveikatą. Nedarbas šalyje kovą mažėjo ketvirtą mėnesį iš eilės. Visoje euro zonoje, palengva atsigaunančioje po skolų krizės, nedarbas atkakliai išlieka ties aukštu 11,9% rodikliu.Užsienio rinkose duona skalsesnė. Šiaulių bendrovė „Duomenų centras“ (DC) neseniai atnaujinusi visą įmonės ryšio infrastruktūrą ir šiemet klientams atvėrusi naujojo duomenų centro priestato duris, po poros metų ketina telktis tik į užsienio rinkas ir statyti nuosavą duomenų centro pastatą.SEB keičia dividendų politiką – pinigus siųs į Švediją. Didžiausias šalyje SEB bankas keičia savo pelno dalinimosi su pagrindiniu akcininku politiką – iki šiol uždirbtą pelną kaupęs, bankas pradeda pinigus siųsti savo pagrindiniam akcininkui Švedijoje.

Šiuos ir kitus įdomius straipsnius skaitykite rytoj dienraštyje „Verslo žinios“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku