Karinį dalinį pavyko apginti, tačiau punktas ties Šelkinu užgrobtas

Publikuota: 2014-03-08
Atnaujinta 2015-06-01 12:20
 

Naktį iš penktadienio į šeštadienį nežinomi ginkluoti asmenys įvažiavo į Ukrainai priklausančią raketinių pajėgų bazę Krymo pusiasalyje, tačiau po derybų su jos vadovybe konfliktą pavyko išspręsti taikiai.

Tačiau naktį Rusijos pajėgos Kryme užgrobė pasienio perėjimo punktą ties Šelkino, praneša unian.net.VŽ rašė, kad prie Sevastopolio penktadienį vakare buvo šturmuojama ukrainiečių kariškių vadavietė „Krym“.Vienas iš kariškių, palaikantis ryšį su bazėje esančiais kolegomis, telefonu unian.net sakė, kad Rusijos pajėgos, naudodamos sunkvežimį „KamAZ“, išvertė bazės vartus ir veržėsi tolyn.Ukrainos žurnalistai socialiniame tinkle „Facebook“ rašė, kad objektą bando užimti „kazokai“. Ukrainos gynybos ministerijos atstovas Vitalijus Selezniovas socialiniame tinkle parašė, jog „kazokai“ reikalauja vadavietės kapituliacijos.„Vadavietėje yra 40 žmonių. Šiuo metu vyksta derybos. „Kazokai“ reikalauja kapituliacijos ir kad objektas būtų perduotas jų kontrolei“, - teigė Selezniovas.Nukentėjo ir žurnalistai buvę netoli vadavietės. Kaip skelbia unian.net, prieš juos buvo įvykdyta ataka – žurnalistai žiauriai sumušti, nes bandė fotografuoti.Pasak BBC, per šturmą šūvių nebuvo, o prie vartų buvę sunkvežimiai  po „derybų“ nuvažiavo.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku