Padidinta kelių priežiūros valstybės įmonių valdomo turto vertė

Publikuota: 2014-03-05
Atnaujinta 2015-06-01 13:17
„Verslo žinios“

Vyriausybė nusprendė daugiau kaip puse milijardo litų padidinti dešimties valstybės kelių priežiūros įmonių valdomo turto vertę.

Trečiadienį ministrai be diskusijų priėmė nutarimą, kuriuo didinamas valstybės įmonių „Kauno regiono keliai“, „Klaipėdos regiono keliai“, „Marijampolės regiono keliai“, „Panevėžio regiono keliai“, „Šiaulių regiono keliai“, „Tauragės regiono keliai“, „Telšių regiono keliai“, „Utenos regiono keliai“, „Vilniaus regiono keliai“ ir „Automagistralė“ valdomas kapitalas ir registruojamas turtas, kuris gali priklausyti tik valstybei.Kapitalas didinamas 583,046 mln. Lt.Nutarimu nustatyta, kad iš Kelių priežiūros ir programos fondo 2012 m. sąmatoje numatytų lėšų ir Europos Sąjungos finansinės paramos buvo atlikti šių įmonių valdomų kelių ir jų statinių vertę didinantys darbai. Jų bendra suma yra tokia pat, kokia ir yra padidinama šių įmonių valdomų kelių vertė.„Visos lėšos buvo skirtos keliams, tai yra turtui, kuris išimtine teise priklauso valstybei“, – rašoma Vyriausybės nutarime.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku