Lietuviškos reklamos kūrėjai – tarp geriausiųjų

Publikuota: 2014-03-04
Atnaujinta 2015-06-01 12:55
„Verslo žinios“

Reklamos mylėtojus pasiekė naujausias didžiausio reklamos žurnalo "Luerzer's Archive" numeris, kuriame viena šalia kitos puikuojasi ir dvi lietuviškos reklamos – IKEA ir įvaizdinė "Iki" prekybos tinklo reklama, kurtos agentūros "Milk".

Pasak Rimanto Stanevičiaus, reklamos agentūros „Milk“ kūrybos vadovo, šįsyk nemenkas pasiekimas, jog buvo atrinkti abu darbai, kurti dideliems reklamos užsakovams. "Daug lengviau tarp atrinktųjų reklamų patekti tada, kai kuri įdomią, neįpareigojančią reklamą įvairiausiems kino festivaliams ir pan. Tuo tarpu didieji reklamdaviai paprastai būna atsargūs ir dažniau renkasi jau patikrintus sprendimus", – teigia p. Stanevičius.Pagal žurnalo sudaromus reitingus, agentūros "Milk" darbų čia buvo patekę daugiausia palyginus su kitomis lietuviškomis agentūromis – 14.Po du darbus "Luerzer's Archive" žurnalas buvo atrinkęs reklamos agentūrų "Love Agency" ir "Adell Taivas Ogilvy", po vieną – "Kubrik" ir "New!.Pagal "Luerzer's Archive" sudaromą pasaulinę kūrybininkų (copywriter) reitingų suvestinę per paskutinius 3 m. Antonio Bechtle, "Milk" kūrybos vadovas ir p. Stanevičius rikiuojasi atitinkamai 3 ir 5 vietose."Žurnalas pasirodo kas du mėnesius, darbus reklamos agentūros siunčia iš viso pasaulio, tad kai išrenka tavo darbus, yra nemenkas pasiekimas, nes konkurencija yra didžiulė – gi esame nedidukė reklamos agentūra tarp didelių tarptautinių banginių. Ne taip dažnai pavyksta sukurti gerą idėją, tada ją parduoti, po to tobulai įgyvendinti ir galop, kad reklama prasimuštų tarp geriausiųjų pasauliniame kontekste", – sėkme džiaugiasi p. Stanevičius."Luerzer's Archive" žurnalas buvo pradėtas leisti 1984 m. ir šiandien skaičiuojama, jog jis pasiekia 150.000 skaitytojų visame pasaulyje.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku