Rusijos Dūmoje – įstatymo projektas dėl Krymo aneksijos

Publikuota: 2014-03-03
Atnaujinta 2015-06-01 13:06
Nuotrauka: Andrey Rudakov ("Bloomberg")
„Verslo žinios“

Rusijos Valstybės dūmoje užregistruotas įstatymo projektas dėl Krymo aneksijos.

Kaip praneša "Ukrainskaja pravda", įstatymą dar  vasario 28 dieną užregistravo 16 Valstybės dūmos deputatų.Įstatymo projektu siūloma: "Nesant galimybės sudaryti tarptautinį susitarimą, kadangi užsienio valstybėje nėra efektyvios suverenios valstybinės valdžios, įsipareigojusios ginti savo piliečius, jų teises ir laisves bei pajėgios užtikrinti faktišką nuolatinį ir taikų valstybės funkcijų įgyvendinimą, perimti į Rusijos Federaciją, kaip naują subjektą, dalį užsienio valstybės.""Perimti subjektą" siūloma, remiantis referendumo, surengto "pagal užsienio valstybės įstatymus teritorijoje, kurią užima minima užsienio valstybės dalis", rezultatais, jei "klausimui dėl prisijungimo prie Rusijos Federacijos pritarta" arba remiantis "minimos užsienio valstybės valstybinės valdžios organų kreipimusi".Minimam "subjektui" įstatymo projekte numatomas respublikos, krašto, srities, autonominės srities ar apskrities statusas.Įstatymo projekto aiškinamajame rašte tiesiogiai minimas Krymas, teigia "Ukrainskaja pravda".

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku