„Labas kontraktas“ pripažino savo klaidas reklamoje

Publikuota: 2014-03-27
Atnaujinta 2015-06-09 17:09
"Labas kontraktas" atsiprašo dėl reklamose pateiktų neteisingų skaičių. Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo
„Verslo žinios“

„Pripažinti savo klaidas yra svarbu. Tarti „atsiprašau“ ryžtasi stiprūs ir brandūs prekės ženklai. Pavyzdžiui, „Nokia“, kai paaiškėjo, jog reklaminį klipą apie naujas telefono vaizdo kameros galimybes filmavo profesionalia įranga, o ne pačiu telefonu, kaip buvo sukurtas įspūdis reklamoje. Taip pasielgė ir „Apple“ po to, kai išleido iš pagrindų atnaujintą „Maps“ programėlę su itin daug klaidų ir veikusią ne taip, kaip turėtų“, – rašome „Labas bendrovės“ pranešime.VŽ rašė, jog pirmoji šį reklamos mūšį užvirė „Bitė Lietuva“ grupė. Pasirodžius „Eurocom“ reklamai, kurioje skelbiama, kad „Labas kontraktą“ pasirinkę buvę „Tele2“ klientai sutaupo, „Tele2“ pradėjo transliuoti atsakomąją reklamą. Joje teigiama, kad „eteryje rodoma Bitės grupės reklama yra klaidinanti“.Abi pusės viena kitą apskundė Konkurencijos tarybai. Savo ruožtu Taryba jau pradėjo tyrimą dėl mobiliojo ryšio paslaugos „Labas kontraktas“ reklamų atitikties Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo reikalavimams. Dėl analogiško „Bitė Lietuva“ ir „Eurocom“ skundo dėl atsakomosios „Tele2“ reklamos, sprendimas, ar bus pradėtas tyrimas, kol kas nėra priimtas.VŽ rašė, jog didžiausias ginčo objektas yra tie 70 Lt, kuriuos per tris mėnesius reklamose tikino sutaupiusi Ugnė, kai „Tele2“ pakeitė į „Labas kontraktą“.Tačiau „Bitė“ ir „Eurocom“, pasikvietusi žurnalistus, taip ir nesugebėjo detaliai pagrįsti, iš ko susidaro tie sutaupyti 70 Lt.Į klausimą, ar buvo lyginami vienodi dalykai, Aurimas Kapočius, „Eurocom“, valdančios „Labas kontraktą“ paslaugą, vadovas, prieš mėnesį teigė, jog buvo lyginamos bendrosios sąskaitos, o detalios išklotinės nebuvo žiūrimos.Jis priduria, jog bendrovė šiandien atsiprašys ir TV eteryje. "Konkurencijos tarybos kompetencija yra atlikti tyrimą, tačiau nepaisant to, kokia bus nutartis, mes atsiprašome už tai, kad skaičiai buvo netikslūs", – teigia p. Kapočius.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku