Dargužaitė vadovaus investicinio fondo skyriui Toronte

Publikuota: 2014-03-24
Atnaujinta 2015-06-09 17:08
svg svg
Nuotrauka: Juditos Grigelytės („Verslo žinios“)
„Verslo žinios“

Milda Dargužaitė, šiandien baigianti darbą „Investuok Lietuvoje“, po poros mėnesių išvyksta į Kanadą, vadovauti investicinio fondo turto valdymo padaliniui.

Fondas, kurio pavadinimo p. Dargužaitė kol kas neatskleidžia, yra įkurtas prieš kelis metus buvusių jos kolegų iš banko „Goldman Sachs“. Šiuo metu bendrovė valdo kelis alternatyvaus investavimo (angl. hedge) ir privataus kapitalo fondus, tačiau dabar plečia verslą.„Jie nori turėti visas turto valdymo paslaugas privatiems ir instituciniams klientams. Jiems reikėjo tokio žmogaus, kuris darytų tai, ką aš dariau „Goldman Sachs“. Man tai atrodo patraukli galimybė dirbti su geros reputacijos žmonėmis, gera verslo vystymo galimybė. Pagalvojau, kad to labai dažnai nepasitaiko. Kai man reikėjo visą laiką kovoti, nusprendžiau, kad laikas priimti tokį sprendimą“, – VŽ kalba p. Dargužaitė.Pasak jos, buvę kolegos su ja susisiekė prieš maždaug pusę metų.„Tą pačią savaitę, kai buvau Ritos Miliūtės laidoje su Birute Vėsaite (joje kalbėta apie „Verslios Lietuvos“ ir „Investuok Lietuvoje“ sujungimą – VŽ), jie man rašė laiškus, kad „Kanadai reikia tokių žmonių kaip tu“ – man tai pasirodė labai ironiška“, – pasakoja p. Dargužaitė.Ji teigia ir su kitais savo buvusiais kolegomis palaikanti ryšį, todėl per kelis pastaruosius metus, kuriuos leido Lietuvoje, susilaukusi ne vieno tokio pasiūlymo.„Su šiuo fondu kalbuosi jau daugiau nei pusę metų. Pradžioje atsisakiau, nes man atrodė per anksti išvažiuoti, aš dar norėjau pabaigti visus darbus, bet jie manęs nepaleido“, – sako p. Dargužaitė.Galiausiai, pasak jos, vėl prasidėjusios diskusijos dėl institucijų jungimo ir konfliktinė situacija su valdžia buvo bene lemiamas veiksnys rinktis išvykimą. Ponia Dargužaitė teigia negalinti šiuo metu pasakyti, kuriam laikui vėl išvyksta, tačiau nuo Lietuvos reikalų ketina nepabėgti.„Kai grįžau į Lietuvą, iš pradžių atrodė, kad tikrai trumpam laikui, kai pradėjau dirbti, atrodė, kad pasiliksiu ilgam, dabar taip susiklostė, kad vėl tenka išvažiuoti – niekada negali pasakyti. Iš kitos pusės, prieš paskelbdama, kad išeinu iš „Investuok Lietuvoje“, jau kaip ir buvau apsisprendusi, bet po to pasipylė labai daug įdomių pasiūlymų ir čia, Lietuvoje. Man tikrai sumaišė visas kortas, apie daug ką ilgai galvojau. Tiesą pasakius, dar dabar yra keli pasiūlymai, dar verti pasvarstymo, gal net pagalvojimo, kaip galima kažką būtų daryti ir iš Kanados“, – sako ji.VŽ p. Dargužaitė jau yra kalbėjusi, kad net ir grįžusi į verslą vis dar nori rūpintis Lietuvos viešojo sektoriaus gerove. Ji teigia, kad tai bus galima daryti ir iš Kanados.„Fondo partneriai yra žinomi Kanados žmonės, visuomenės veikėjai, dalyvauja labdaringose veiklose. – atkreipia dėmesį p. Dargužaitė. – Aš galvoju, kad Lietuvai būtų labai naudinga steigti nevyriausybinę organizaciją, kuri rūpintųsi viešojo sektoriaus efektyvumu. Toks mano planas, tik, aišku, reikėtų derinti laiką. Bet manau, kad iki tol, kol išvažiuosiu, bus įmanoma įsteigti, o jei ne, tikrai prie to dirbsiu toliau“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku