Verslininkai ir diplomatai glaudina pozicijas dėl Ukrainos

Publikuota: 2014-03-18
Atnaujinta 2015-06-01 13:01
Nuotrauka: Juditos Grigelytės ("Verslo žinios")
„Verslo žinios“

Linas Linkevičius, Užsienio reikalų ministras, šiandien vykusiame Ekonominės diplomatijos tarybos susitikime, pabrėžė, kad svarbu, jog verslas ir valstybės vienodai vertintų susidariusią padėtį Ukrainoje.

Ekonominės diplomatijos tarybos posėdis buvo sušauktas kartu su verslo atstovais pasitarti, kaip valstybė galėtų geriau atstovauti verslo interesams esant šios dienos situacijai Europoje."Bendri iššūkiai, kuriuos patiria verslas ir valstybė ragina mus dažniau bendrauti, veikti, kaip esame sutarę, viename informaciniame lauke. Reikia savitarpio supratimo ir solidarumo, idėjų ir pasiūlymų“, – sakė Lietuvos užsienio reikalų ministras. Ministras taip pat padėkojo už verslo geranoriškumą, konstruktyvų dalyvavimą, pastabas bei pasiūlymus.Praėjusią savaitę pasipiktinimo ir palaikymo bangą sukėlė LTR laidoje "Dėmesio centre" verslininko Viliaus Kaikario išsakyta kritika dėl griežtos Lietuvos politikų pozicijos Rusijos atžvilgiu dėl Maskvos aneksuojamo Krymo teritorijos Ukrainoje, esą "mes, kaip kokios musės, bandome reguliuoti dramblių kaimenių maršrutus", o tai kenkia verslo interesams Rusijoje.Verslo asociacijos atsiribojo nuo tokios p. Kaikario nuomonės, kaip asmeninės.Posėdyje dalyvavo ūkio ir susisiekimo ministrai, žemės ūkio viceministras bei verslo asociacijų vadovai.Ekonominės diplomatijos taryba buvo įkurta praėjusią vasarą. Tarybos tikslas – stiprinti ekonominės diplomatijos pozicijas, efektyviau bei kokybiškiau įgyvendinant valstybės ekonominę politiką užsienyje ir ginant Lietuvos verslo interesus.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku