VMI paviešino, kas „slapstosi“ nuo žemės mokesčio

Publikuota: 2014-02-04
Atnaujinta 2015-06-01 13:04
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
 

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė žemės mokesčio mokėtojų sąrašą, kuriems dėl nenurodyto gyvenamosios vietos adreso neįmanoma išsiųsti deklaracijų.

Visą sąrašą galite rasti ČIA. (Žiūrėti nuorodą „Kviečiame šiuos žemės savininkus atvykti“).Sąraše yra per 900 gyventojų ir 13 juridinių asmenų, kurie už žemę valstybei turi sumokėti per 155.0100 Lt, pranešė VMI.

„Šie mokesčių mokėtojai Gyventojų registre nėra nurodę tikslaus savo gyvenamosios vietos adreso, tik savivaldybę, todėl jiems negalime pristatyti žemės mokesčio deklaracijų.Gaila, kad turėdami žemės, už kurią kasmet privalu sumokėti žemės mokestį, jie patys nepasirūpino laiku atlikti mokestinės prievolės“,- teigia Stasė Aliukonytė-Šnirienė, Paslaugų mokesčių mokėtojams departamento direktorė, primindama, kad žemės mokestį reikėjo sumokėti iki lapkričio 15 dienos.Tačiau vėliau VMI atsiprašė už sąraše atsidūrusius vaikus.„Vietoje jų galėjo būti paskelbti duomenys jų atstovų (tėvų, globėjų ir pan.), kurie atsakingi už prievolių valstybei įvykdymą, t.y. žemės mokesčio sumokėjimą. Šiuo metu paskelbtas sąrašas yra atnaujintas. 
VMI atsiprašo už nekorektišką kai kurių duomenų paskelbimą ir sieks užtikrinti, kad visi skelbiami duomenys būtų tikslūs“, - pažymi Vilma Vildžiūnaitė, VMI viršininko pavaduotoja . 

VMI primena, kad visą informaciją apie permokas / nepriemokas ar mokėtinas sumas gyventojai gali rasti elektroninėje erdvėje Mano VMI.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku