„Ryanair“ įpuolė į nuostolius

Publikuota: 2014-02-03
Atnaujinta 2015-06-01 13:18
Nuotrauka: Algimanto Barzdžiaus („Verslo žinios“)
„Verslo žinios“

Airijos žemų sąnaudų skraidintoja paskutinį praėjusių metų ketvirtį patyrė 35 mln. EUR nuostolių. Prastėjusius rezultatus lėmė mažintos bilietų kainos ir silpnėjęs svaras sterlingų.

„Ryanair“ trečiojo finansinių metų ketvirčio, pasibaigusio gruodį, nuostoliai nebuvo netikėti – dar praėjusių metų rudenį, paskelbusi apie pelno mažėjimą, kompanija kalbėjo apie patiriamus iššūkius ir laukė rezultatų prastėjimo.„Mūsų trečiojo ketvirčio 35 mln. EUR nuostolis atitiko mūsų prognozes ir susidarė daugiausiai dėl 9% vidutiniškai smukusių bilietų kainų ir silpnesnio sterlingo. Mes reagavome į šią suprastėjusią kainų diktavimo aplinką praėjusį rugsėjį pasitelkdami skatinamąsias akcijas ir mažesnes kainas, kurios paskatino keleivių srauto augimą visose rinkose, arba 6% per trečiąjį ketvirtį“, – rezultatus komentavo Michaelas O‘Leary, vykdomasis direktorius.Krentant pajamoms iš bilietų pardavimo, „Ryanair“ bando daugiau pajamų surinkti apmokestindama papildomas paslaugas. Sėdėjimo vietų rezervavimo, prioritetinio įlaipinimo ir kreditinių kortelių mokesčiai lėmė, kad iš šių paslaugų pajamos augo 13%.Iš viso per trečiąjį ketvirtį pajamos siekė 969 mln. EUR ir buvo 5 mln. EUR mažesnės nei prieš metus. Savo ruožtu pelnas tuo pačiu laikotarpiu prieš metus siekė 18,1 mln. EUR. Per tris paskutinius praėjusių metų mėnesius „Ryanair“ nuskraidino 18,3 mln. keleivių, kai ankstesniais metais tuo pačiu laikotarpiu – 17,3 mln.Kompanija šiandien nepakeitė visų finansinių metų pelno prognozės ir tikisi uždirbti 510 mln. EUR.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku