TEO naujienos: nebeliks GALA  ir ZEBRA prekių ženklų

Publikuota: 2014-02-28
Atnaujinta 2015-06-01 12:18
svg svg
Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
 

Integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT penktadienį paskelbė, kad TV ir interneto paslaugos bus teikiamos naudojant vieną bendrą prekių ženklą TEO.

„Komunikuosime su klientais naudodami vieną prekių ženklą, o ne kelis“, - šiandien spaudos konferencijoje apie planuojamas naujoves kalbėjo Kęstutis Šliužas, TEO generalinis direktorius.Nuo kovo 5 d. televizija GALA taps TEO televizija, o nuo balandžio internetas ZEBRA vadinsis TEO internetu.Pasak įmonės vadovo, viena priežasčių, kodėl nuspręsta atsisakyti GALA ir ZEBRA prekių ženklų, ta, kad valdyti vieną prekių ženklą, o ne kelis, yra daug lengviau iš praktinės pusės.Be to, kai paslaugoms naudojamas bendras prekių ženklas, klientams paprasčiau suprasti, kad jis perka tą ar kitą paslaugą būtent  iš TEO.Nuo atskirų interneto ir TV paslaugų ženklų prie vieno bendro pereiti paskatino ir tai, kad klientams siūloma vis daugiau integruotų interneto ir TV galimybių. Interaktyvios TV vartotojai gali iš TV ekrano naudotis interneto turiniu, o interneto vartotojai gali TV matyti per kompiuterius ar išmanius įrenginius.Daugiau su tiek pat

Ponas Šliužas, paklaustas, kaip sprendimas vietoj kelių prekių ženklų naudoti vieną bendrą įtakos TEO rinkodaros išlaidas, kiek lėšų būtų sutaupyta, pabrėžė, kad rinkodaros išlaidoms šis sprendimas įtakos neturės.
 
„Mes netaupysime, mes daugiau darysime su tais pačiais pinigais“, - sakė TEO vadovas.
 
Šiuo metu TEO internetu naudojasi 431.000, TV paslaugomis-172.300 klientų. Pasak įmonės atstovų, TEO prekių ženklų reforma prasidėjo jau prieš metus, kai balso telefonijos paslaugą imta sieti su TEO ženklu: pavadinimas „ZEBRA belaidis mieste“ pakeistas į „TEO Wi-Fi“.
Bendrovė taip pat pranešė, kad nuo balandžio daliai TEO klientų didės interneto sparta, į vidutinės ir didžiausios interneto spartos paslaugų krepšelius bus įtraukiama daugiau papildomų paslaugų. TEO interneto paslaugų krepšelius papildys „TEO Wi-Fi“, „Saugyklos“, ir „Interneto apsaugos“ paslaugos, kuriomis klientai galės naudotis be papildomų mokesčių. Šios siūlomos papildomos vertės paslaugos klientams bus teikiamos priklausomai nuo jų pasirinkto mokėjimo plano.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku