Padidintos mokinių maitinimui skirtų lėšų normos

Publikuota: 2014-02-19
Atnaujinta 2015-06-01 13:25
„Verslo žinios“

Vyriausybės posėdyje trečiadienį patikslintas Mokinių nemokamo maitinimo mokyklose tvarkos aprašas. Juo apie 10% padidinami vienam mokiniui vienai dienai maitinimui mokyklose skiriamų lėšų dydžiai.

Pietums skirtos lėšos didinamos nuo 3,64 iki 5,2 Lt, pusryčiams ir pavakariams – nuo 1,69 iki 2,86 Lt, o maitinimui mokyklose organizuojamose dieninėse vasaros poilsio stovyklose – nuo 8,58 iki 10,01 Lt.Nutarimui įgyvendinti reikalingos lėšos – 9,1 mln. Lt – jau numatytos 2014 m. valstybės biudžete.Vyriausybė pranešė, kad šiuo nutarimu įgyvendinami nuo 2014 m. sausio 1 d. įsigaliojusio Socialinės paramos mokiniams įstatymo pakeitimai.Planuojama, kad padidinus finansavimą mokinių maitinimui bus daugiau dėmesio skirta vaisių ir daržovių tiekimui į mokyklų valgyklas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku