Ūkininkams išmokėjo daugiau nei 56 mln. Lt

Publikuota: 2014-02-17
Atnaujinta 2015-06-01 12:54
„Verslo žinios“

Vasario 14 d. ūkininkai sulaukė pirmųjų pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos išmokų.

Gyvulių augintojams už bulius išmokėta 9,7 mln. Lt, o už parduotą pieną ūkininkai gavo 46,5 mln. Lt atsietųjų išmokų.Kaip praneša Nacionalinė mokėjimo agentūra, atsietoji specialioji išmoka už bulius siekia 800 Lt už vienetą, atsietoji išmoka už parduotą pieną – 65 Lt už toną.Likusi nacionalinė parama už 2013 m. turėtų pasiekti ūkininkus iki šių metų kovo 3 d.„Ūkininkai sulauks atsietųjų išmokų už karves žindenes, susietųjų išmokų už ėriavedes, skerdimo bei ekstensyvinimo išmokų. Nacionalinės paramos sulauks ir augalų augintojai – už javus, rapsus, sėmeninius linus, lino pluoštą, baltyminius augalus.Iš viso ūkininkams planuojama išmokėti apie 117 mln. Lt pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos už 2013 m“, - praneša Nacionalinė mokėjimo agentūra.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku