Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-02-17
Atnaujinta 2015-06-01 13:26
„Verslo žinios“

„Malsena Plius“ matuoja rinkos apetitą obligacijoms. Grūdų perdirbimo įmonių grupė UAB „Malsena Plius“ gaivina primirštą galimybę finansuoti įmonę – jos išleistą vienų metų trukmės 6 mln. Lt vertės obligacijų emisiją su 6% palūkanomis nepriklausomi investuotojai išpirko per dieną.

Ministrai nusiteikę pribarstyti darbų Seimui. Euro įvedimas, mokesčiai, pensijų kompensavimas, žemės rinkos saugikliai – šie ir dar dešimtys kitų klausimų bus įrašyti į Seimo pavasario sesijos programą.Degalų kiekio deklaravimas pailgino eiles pasienyje. Lietuvos vežėjų asociacija „Linava“ nesukilo prieš šalies muitininkų sprendimą deklaruoti vilkikų bakuose įvežamą degalų kiekį, tačiau vertindami naujovę vežėjai pastebi nemalonią tendenciją – pasienyje pailgėjo eilės.Verslininkams – nauji reikalavimai. Įmonės, gaminančios su maistu besiliečiančias medžiagas, pavyzdžiui, gaminius iš plastiko, kartono, popieriaus, stiklo, metalo, molio ir pan., iki kovo 1 d. teritoriniams Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) padaliniams turi pateikti savo kontaktinius duomenis bei informaciją apie gaminamą produkciją.Škotijos kelyje į nepriklausomybę – rimtos kliūtys. Škotijos nacionalistų siekis atsiskirti nuo Jungtinės Karalystės ir suteikti Škotijai nepriklausomos valstybės statusą grimzta į nežinią. Vandens į škotų nepriklausomybės troškimo ugnį šliūkštelėjo ir Briuselis – pareiškė, kad vargu ar nepriklausoma Škotija galėtų tapti ES nare.Bendrijoms pertvarkyti – kelios savaitės. 2012 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojus naujai Ūkinių bendrijų įstatymo redakcijai Lietuvoje veikiančios ūkinės bendrijos  įpareigotos ne vėliau kaip iki 2014 m. kovo 1 d. pakeisti jungtines veiklos bei komanditorių sutartis į vieną bendrijos veiklos sutartį ir priderinti ją prie naujo teisinio reguliavimo.Dar daugiau įdomių straipsnių skaitykite rytoj „Verslo žiniose“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku