Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-02-10
Atnaujinta 2015-06-01 13:04
 

Šilumos rinkos dalyviai nenurims be Vilniaus ir Kauno. Siekdama tapti bazine Vilniaus ir Kauno šilumos gamintoja, AB „Lietuvos energija“ žada racionaliausius sprendinius ir trečdaliu mažesnę šilumos kainą vartotojams.

Kiaulių maro grėsmės nebenurašo. Lietuvos žemės ūkio investicijų bendrovė „Linas Agro Group“ (LAG) kiaulių maro iki šiol nelaikė grėsme, tačiau dabar keičia toną. Tiesa, bendrovės atstovai kol kas užsimena tik apie galimus „nedidelius nuostolius“.Pensijas kompensuos automobilių mokesčiu, galbūt didesniu šildymo PVM. Kelti alkoholio akcizų nepakaks, tad pradedant 2015 m. mokėsime automobilių naudotojo mokestį, ir, jei atsiras galimybė importuoti pigesnių dujų,   greičiausiai neliks PVM lengvatos centralizuotam šildymui.LESTO dėmesį traukia dėl dividendų, rezultatų ir spekuliacijų. Gerėjant veiklos rezultatams ir augant lūkesčiams dėl dividendų, LESTO akcijos įgauna populiarumo biržoje, nors sąlygiškai jau nėra pigios. Pasak analitikų, valstybė rinkoje galėtų papildomai parduoti iki 190 mln. Lt vertės LESTO akcijų, o investuotojai atsako, kad juos toks pasiūlymas domintų.Netekę įmonės Šiauliuose vokiečiams nuleido padangą. „Pantherwerke AG“ kaltina, kad UAB „Baltik vairas“ nevykdo įsipareigojimų šiai buvusiai savo savininkei. Naujasis Šiaulių bendrovės akcininkas atkerta, kad bankrutuojantys vokiečiai įsiskolino ir neatsiskaito.Rusijos kaimynystė papeni verslą. Jei dirbi nesusigundydamas imtis kitų verslų, kurie iššoka ant bangos, gali pasiekti tvarią plėtrą. Būtent įsiklausymas į klientų poreikius leidžia pasiūlyti būtent tų paslaugų ar produktų, kurių iš tiesų reikia. „Ekonominės krizės ateina ir praeina, o mes dirbame nesiblaškydami“, – vienu sakiniu įmonės sėkmės receptą atskleidžia Vaidas Gečas, Pagėgių savivaldybėje veikiančios UAB „Deremika“ direktorius.Dar daugiau įdomių straipsnių skaitykite rytoj dienraštyje „Verslo žinios“.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku