Kaunas už 29.000 Lt turi naują prekės ženklą ir šūkį

Publikuota: 2014-01-08
Atnaujinta 2015-06-01 13:03
Nuotrauka: Algimanto Barzdžiaus
 

Nuo šiol Kaunas turi miesto prekės ženklą ir šūkį „Kaunas dalinasi“, kurį sukūrė reklamos agentūra „Not Perfect | Y&R Vilnius“. Prekės ženklas ir šūkis mokesčių mokėtojams kainavo 29.000 Lt. Kaunas iki šiol neturėjo prekės ženklo, vykę keli bandymai tokį sukurti ir patvirtinti buvo nesėkmingi ir toliau nevystyti.

„Manau, kad naujai sukurtas prekės ženklas „Kaunas dalinasi“ - tai vykęs, sėkmingas, gerai miestą reprezentuosiantis ženklas. Dabar reikia jį toliau vystyti“, - trečiadienį surengtame ženklo pristatyme teigia Andrius Kupčinskas, Kauno m. meras.Ženklo vystymui šiųmetiniame Kauno biudžete numatyti 45.000 Lt – ar ši suma bus skirta, paaiškės vasario pradžioje vyksiančiame miesto tarybos posėdyje, kuriame bus svarstomas 2014 m. biudžetas.„Šiuo ženklu esame tikri, didžiuojamės, jis turėtų prigyti“, - sako Gytis Giniotis, reklamos agentūros „Not Perfect | Y&R Vilnius“ direktorius. – Mes užduodame temą. „Kaunas dalinasi“ - tai sakinio pradžia, o jis gali po to būti „pririštas“ prie konkretaus konteksto“.Ponas Giniotis informavo, jog Kaunui jų reklamos agentūra taip pat padovanojo ir naują šriftą, kuriuo galės savivaldybė laisvai disponuoti.Kauno m. savivaldybės pernai surengtame Kauno prekės ženklo ir šūkio sukūrimo viešojo pirkimo konkurse dalyvavo 6 kompanijos, tačiau pasiūlymus pateikė 4.„Ekspertų komisija jau iš pat pradžių buvo tikra, kad reklamos agentūros „Not Perfect | Y&R Vilnius“ sukurtas prekės ženklas ir šūkis „Kaunas dalinasi“ bus išrinktas“, - trečiadienį vykusiame ženklo pristatyme pažymi Nina Klebanskaja, Kauno ženklo vertinimo ekspertų komisijoje dirbusi Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto Marketingo katedros docentė.

Nemokami naujienlaiškiai į savo el. pašto dėžutę:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku