Už kelis milijonus litų gali būti pakeistas rekonstruoto baseino Kaune pavadinimas

Publikuota: 2014-01-07
Atnaujinta 2015-06-01 13:14
Nuotrauka: Roberto Misiukonio
 

Į renovuotą „Girstučio“ pramogų ir sporto kompleksą Kaune planuojama pritraukti privačias investicijas, o jas skyrusios įmonės pageidavimu būtų pakeistas komplekso pavadinimas.

Apie tai antradienį surengtoje spaudos konferencijoje sako Andrius Kupčinskas, Kauno meras.„Dėl „Girstučio“ pavadinimo keitimo konkurso skelbimo bus siūlomas projektas svarstymui miesto taryboje. Jei politikai tam pritartų, tai būtų galima keisti kultūrinės ir sveikatinimo dalies pavadinimą iš „Girstučio“ į kitą privačiam investuotojui aktualų pavadinimą“, - pažymi p. Kupčinskas.Anot mero, už galimybę rekonstruoto komplekso pavadinimą pakeisti nauju privatus investuotojas turėtų sumokėti ne mažiau kaip 2 mln. Lt. „Mano manymu, už galimybę penkeriems metams pakeisti dabartinį „Girstučio“ pavadinimą nauju konkurso laimėtoja turėtų sumokėti ne mažiau kaip 2 mln. Lt. Galima būtų sudaryti galimybę pakeisti pavadinimą ir dešimčiai metų“, - teigia Kauno vadovas.Gautas lėšas už „Girstučio“ komplekso pavadinimo keitimą Kauno m. savivaldybė, anot p. Kupčinsko, galėtų nukreipti į Šilainių baseino renovaciją. „Šiame Šilainių baseine karjerą pradėjo plaukikė Rūta Meilutytė, olimpinė čempionė. Galima būtų privačių investicijų lėšas skirti šio baseino sutvarkymui“, - mano meras.VŽ yra rašiusi, jog penkis metus renovuotas „Girstučio“ sporto ir pramogų kompleksas Kaune buvo atidarytas pernai vasarą. Jį pradėjo valdyti naujai įkurta biudžetinė įstaiga „Kauno plaukimo centras“.Kauno m. savivaldybė nesėkmingai tris kartus tuomet organizavo koncesijos konkursą, kurio laimėtojui siekė sudaryti galimybę kompleksą pervadinti nauju pavadinimu ir be konkurso jam leisti išsinuomoti nenaudojamas patalpas, kuriose būtų galima įrengti treniruoklių sales, masažo kabinetus ar teikti kitas sveikatinimo paslaugas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Norite pasiūlyti temą, turite pastabų, pasiūlymų ar klausimų? Parašykite „Verslo žinių“ redaktoriams.

Jei norite suteikti konfidencialios informacijos, rašykite vyr. redaktoriui rolandas.barysas@verslozinios.lt

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku