„Tele3“ byloje padidėjo įtariamųjų skaičius

Publikuota: 2014-01-30
Atnaujinta 2015-06-01 13:12
Laura Blaževičiūtė, komercinės televizijos TV3 generalinė direktorė.
Laura Blaževičiūtė, komercinės televizijos TV3 generalinė direktorė. Nuotrauka: Vladimiro Ivanovo („Verslo žinios“)
 

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl galimo dokumento klastojimo, turto iššvaistymo, apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymo ir mokesčių vengimo. Byloje yra du įtariamieji - įtarimų sulaukė ne tik Laura Blaževičiūtė, "Tele -3" generalinė direktorė, bet ir su lobistine veikla susijęs asmuo.

Prokurorė nei patvirtino, nei paneigė, kad antrasis asmuo yra Andrius Romanovskis, naujienų agentūrą BNS cituoja DELFI.Tačiau p. Romanovskis patvirtino, kad jam įtarimai taip pat pareikšti.„Noriu pasakyti, kad ir ši byla yra baigta ir artimiausiu metu pasieks teismą. Tai reiškia, kad bent oficialiai STT jau negalės klausytis mano pokalbių, o Panevėžio pareigūnams nereikės skyriais dalyvauti kratose norint pasiimti mano darbo sutartį“, - socialine tinkle paskelbė p. Romanovskis.Dabar kaltinamiesiems suteikta teisė per mėnesį - iki vasario 26 dienos, susipažinti su bylos medžiaga. Susipažinę su bylos aštuonių tomų bylos medžiaga, proceso dalyviai gali dar teikti prašymus ir t.t.VŽ primena, kad UAB „Tele 3“ apie p. Blaževičiūtei pareikštus įtarimus pranešė sausio 16 d. išplatindami viešą pranešimą. Bendrovė įtarimus savo pranešime vertino kaip visiškai nepagrįstus ir teigė esanti pasirengusi tai įrodyti.„Esame labai nustebinti tokiais niekuo nepagrįstais įtarimais. Kol kas oficialiai mums nebuvo pateikta jokių kaltinimų, tačiau esame pasiruošę atremti bet kurį įtarimą, nes visuomet dirbame tik teisėtai. Turime parengę visus reikalingus dokumentus, kurie įrodo šių įtarimų absurdiškumą ir juos pateiksime tiek STT, tiek kitoms institucijoms“, - pranešime cituojama Vaida Vincevičiūtė, UAB „Tele-3“ komunikacijos vadovė.TV kanalas neva kaltinamas konsultantui sumokėjęs 29.040 Lt ir vengus sumokėti valstybei 12.327 Lt mokesčių. Bendrovė šiuos įtarimus vertina kaip visiškai nepagrįstus ir yra pasirengusi tai įrodyti. Atlygis, kuris konsultantui buvo sumokėtas už suteiktas paslaugas atstovaujant  įmonės interesus, yra teisėtas ir jo paties buvo  deklaruotas Vyriausiajai  tarnybinės etikos komisijai. Visi mokėjimai buvo atlikti bankiniais pavedimais, pabrėžė bendrovė.UAB „Tele-3“ taip pat atmeta bet kokius įtarimus dėl vengimo mokėti mokesčius, primindama esanti daugiausiai mokesčių valstybei sumokanti žiniasklaidos bendrovė Lietuvoje.VŽ rašė, jog pernai balandį Panevėžio prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai trečiadienį atliko kratą ir dokumentų poėmį TV3 televizijos būstinėje.Panevėžio apygardos prokuratūra kategoriškai neigė, kad atliktas tyrimas dėl dokumentų klastojimo, turto iššvaistymo ir kitų nusikalstamų veiklų TV3 televizijoje susijęs su televizijos tiesiogine veikla ir tariamu prokuratūros ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų kerštu.Savo ruožtu televizija, tada tokius pareigūnų veiksmus vadino spaudimu ir asmeniniu kerštu televizijai už kai kurias laidas, kuriose pareigūnai, neva, buvo kritikuojami dėl žmogaus teisių ir Lietuvos įstatymus pažeidžiančių darbo metodų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku