Suvienodins pramoninių parkų veiklos reguliavimą

Publikuota: 2014-01-22
Atnaujinta 2015-06-01 13:15
„Verslo žinios“

Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos siūlymui suvienodinti pramoninių parkų veiklos reguliavimą Investicijų įstatyme.

Manoma, kad tai turėtų padėti užtikrinti efektyvesnę pramoninių parkų veiklą – pritraukti daugiau investuotojų, kad būtų kuriama naujų darbo vietų ir pramoninių parkų teritorijos būtų naudojamos efektyviai.„Siūloma Investicijų įstatyme nustatyti, kad kiekvienas pramoninis parkas rengtų plėtros planą, kurį tvirtintų Vyriausybė ar jos įgaliota institucija. Įstatyme numatyta nustatyti pramoninio parko plėtros plano turinio reikalavimus ir savivaldybės ir pramoninio parko operatoriaus sudaromos sutarties pagrindines sąlygas.Taip pat nustatyti, kad pramoninius parkus valdytų pramoninių parkų operatoriai, kurie turėtų teisę subnuomoti pramoninio parko operatoriui išnuomotus valstybės ir (arba) savivaldybės žemės sklypus investuotojams“, - teigiama Ūkio ministerijos pranešime.2003–2005 metais buvo įsteigti 9 pramoniniai parkai (Alytaus, Kėdainių, Marijampolės, Naujosios Akmenės, Pagėgių, Panevėžio, Radviliškio, Šiaulių ir Visagino). 2011 m. pabaigoje–2012 m. pradžioje dalyje jų (Kėdainių, Marijampolės, Naujosios Akmenės, Panevėžio ir Šiaulių) įsteigtos laisvosios ekonominės zonos. Nepakito Alytaus, Šiaulių, Radviliškio, Pagėgių pramoninių parkų statusas.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku