Premjero teigimu, staigiai pakėlus MMA, smulkusis verslas rajonuose bankrutuotų

Publikuota: 2014-01-21
Atnaujinta 2015-06-01 13:06
„Verslo žinios“

Kai kurių politikų kalbas apie staigų minimalios mėnesio algos (MMA) didinimą premjeras Algirdas Butkevičius vertina neigiamai, nurodydamas, jog toks žingsnis smulkiajam verslui regionuose reikštų bankrotą. Kaune antradienį lankęsis premjeras teigia, jog MMA didinimo klausimą numatoma pradėti detaliai svarstyti rugpjūtį-rugsėjį.

„Maždaug rugpjūtį-rugsėjį galėsim pradėti kalbėti, kiek padidinti MMA. Staigus MMA pakėlimas gali neigiamai atsiliepti verslui regionuose, visų pirma, smulkiajam. Dėl tokio sprendimo smulkusis verslas rajonuose praktiškai užsidarytų. Tai parodo, kad mes turime elgtis labai atsargiai, pamatuotai, padarius analizę“, - vizito Kaune metu sako p. Butkevičius.Premjero teigimu, dėl MMA kėlimo nebus daromi politiniai sprendimai, kurie bus nepamatuoti, nepagrįsti ir neįvertintos pasekmės. „Daug yra emocijų, kalbant apie MMA (kėlimą – red.). Galėsiu kalbėti, kiek MMA gali būti padidinta, rugpjūtį-rugsėjį, kai matysiu, kokios ekonomikoje yra tendencijos, kokia yra viešųjų finansų aplinka, kaip yra surenkamos pajamos - tik tada“, - nurodo p. Butkevičius.Valdančioji Darbo partija skelbia sieksianti, jog MMA būtų pakelta nuo 1.000 Lt iki 1.509 Lt.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku