„Kamestai“ iš Kauno biudžeto bus sumokėta virš 0,5 mln. Lt

Publikuota: 2014-01-16
Atnaujinta 2015-06-01 13:08
 

Statybų UAB „Kamestai“ iš Kauno m. savivaldybės biudžeto bus padengtos patirtos, bet neatlygintos išlaidos 549.588 Lt, kurios susidarė rekonstruojant „Girstučio“ kompleksą. Sprendimui, jog skolą reikia grąžinti, pritarė ketvirtadienį posėdžiavę Kauno m. tarybos nariai.

Šią sumą „Kamesta“ iš savivaldybės išsireikalavo ne teismo keliu, o buvo pasirinktas mediacijos būdas, kuris taikomas civilinių ginčų taikinamajame tarpininkavime, pasitelkiant mediatorių (teisininką). Taip išvengiama papildomų išlaidų, kurios patiriamos ginčą nagrinėjant teisme.Kauno m. tarybai pritarus šios skolos sumokėjimui, dabar taikos sutartį patvirtins Kauno m. apylinkės teismas ir minėta suma per tris mėnesius bus sumokėta statybų įmonei.„Kamestos“ interesus atstovaujančiam mediatoriui - advokatui Ramūnui Širviui – pavyko įrodyti, jog rekonstruojant „Girstučio“ sveikatingumo kompleksą Kaune nebuvo pilnai atsiskaityta su rangovu. Abi pusės sutarė, jog skolos suma siekia 549.588 Lt.Už sėkmingą tarpininkavimą mediatoriui p. Širviui „Kamesta“ iš savo sąskaitos apmokės 10.000 Lt.„Girstučio“ kompleksas Kaune buvo renovuotas už 21 mln. Lt, pasitelkiant ES, valstybės ir savivaldybės lėšas. Kompleksas, kuriame įrengti 25 m ir 50 m ilgio baseinai, sūkurinės vonios, nusileidimo į vandenį takelis, pirčių zona, baras, po rekonstrukcijos atidarytas pernai birželį.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku