Naujo teismų pastato statyboms laukiama 59 mln. Lt privačių investicijų

Publikuota: 2014-01-14
Atnaujinta 2015-06-01 13:15
Nuotrauka: Juditos Grigelytės
„Verslo žinios“

Pernai metų pabaigoje buvo paskelbtas naujo teismų pastato statybos konkursas. Šiuo metu yra laukiama kandidatų paraiškų dėl dalyvavimo konkurenciniame dialoge. Į šį projektą planuojama pritraukti 59 mln. Lt privataus kapitalo investicijų, teigia Nacionalinės teismų administracija.

Konkursu susidomėjusių investuotojų paraiškų laukiama iki 2014 m. vasario 28 d.„Naujas teismų pastato Vilniuje projektas bus įgyvendinamas viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu ir tęsis 20 metų. Naujas teismų pastatas užims apie 15.000 kv. m, turės 32 posėdžių sales, apie 400 vietų automobilių stovėjimo aikštelę, o pastate dirbs apie 630 darbuotojų“, – aiškina Linas Petravičius, naujo teismų pastato projektų vadovas, nacionalinės teismų administracijos Strateginio planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas.Jis pabrėžia, jog per 20 m. rangovui už įvairias paslaugas ir pastato priežiūrą bus išmokėta 193 mln. Lt.Pagrindinėmis projekto veiklomis p. Petravičius  įvardija projektavimą, statybą, įrengimą, infrastruktūros priežiūrą ir administravimą, apsaugą, valymą, informacinių technologijų priežiūrą ir palaikymą, automobilių stovėjimo aikštelių priežiūrą bei komunalinių ir maitinimo paslaugų teikimo užtikrinimą.Vilniuje įsikursiančiame naujame teismų pastate veiks Vilniaus apygardos, Lietuvos apeliacinis, Lietuvos Aukščiausiasis teismai ir Nacionalinė teismų administracija.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku