Rytoj dienraštyje „Verslo žinios“ skaitykite

Publikuota: 2014-01-13
Atnaujinta 2015-06-01 13:07
„Verslo žinios“

Svarbiausia – politinis apsisprendimas ir teisinis jo įgyvendinimas. Gegužę vyksiantys Europos Parlamento (EP) rinkimai neturėtų komplikuoti sprendimų dėl Lietuvos pakvietimo 2015 m. įstoti į euro zoną grafiko, įsitikinęs eurokomisaras Olli Rehnas. Apie tai - skaitykite rytoj interviu su p. Rehnu.

Revoliucija Amerikoje, o nuostoliai – Telšių apskrityje. Skalūnų naftos revoliucija JAV nuspaudė žemyn naftos perdirbėjų maržas visoje Europoje ir į milijoninius nuostolius įvarė tokias bendroves kaip „Orlen Lietuva“.Bijo žaliavų stygiaus. Atsigaunanti rinka skatina eksportą, didėjančios darbo sąnaudos – veiklos efektyvinimą. Šiemet stiklo paketų gamintoja UAB „Glass LT“ laukia sezoninio stiklo stygiaus – reiškinio, nematyto nuo krizės pradžios.Nuo krautuvėlių iki milijoninės apyvartos. Nedideliu ir labai mažai klientų skirtu verslu ne vienus metus laikytas prekybos žūklės reikmenimis verslas smarkiai pasikeitė. Iš šeimos verslo įmonės išaugo į milijonines apyvartas skaičiuojančias ir eksportuojančias bendroves, valdančias didelius mažmeninės prekybos tinklus.3G tinklų aprėptis toliau kursto aistras. Pagal 3G ir 4G tinklų aprėptį Lietuvoje pirmauja „Omnitel“, antra – „Tele2“, trečioje vietoje – „Bitė Lietuva“, rodo Ryšių reguliavimo tarnybos duomenys. Tiesa, „Bitė“ teigia, kad reguliuotojo duomenys netikslūs.Audito išvadoje – ir apie įmonėje slypinčią riziką. Audito išvados nebebus tokios sausos – jose reikės atskleisti, kokia rizika gali iškraipyti įmonės finansines ataskaitas ir kokių veiksmų auditorius ėmėsi, kad šią riziką sumažintų, audituojamai įmonei audito bendrovė nebegalės teikti beveik jokių kitų paslaugų, dėl šių ir kitų pokyčių susitarė Europos Sąjungos narės.Dar daugiau aktualių straipsnių skaitykite rytoj "Verslo žiniose".

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku