URM išsimokėjo premijas

Publikuota: 2014-01-10
Atnaujinta 2015-06-01 13:07
„Verslo žinios“

Už­sie­nio rei­ka­lų mi­nis­te­ri­ja (URM) dos­niai at­si­ly­gi­no dar­buo­to­jams, ku­rie pri­si­dė­jo prie pir­mi­nin­ka­vi­mo Eu­ro­pos Są­jun­gos (ES) Ta­ry­bai or­ga­ni­za­vi­mo. Vien­kar­ti­nėms pre­mi­joms ši ins­ti­tu­ci­ja iš­lei­do dau­giau kaip ket­vir­tį mi­li­jo­no li­tų, šiandien rašo "Lietuvos žinios".

URM at­sto­vų tei­gi­mu, vien­kar­ti­nėms pre­mi­joms per­nai mi­nis­te­ri­ja iš­lei­do 270.000 Lt..„Pre­mi­jos bu­vo ski­ria­mos at­siž­vel­giant į tai, kad pa­si­ren­gi­mo pir­mi­nin­kau­ti ir pir­mi­nin­ka­vi­mo lai­ko­tar­piu dar­buo­to­jams la­bai pa­di­dė­jo dar­bo krū­vis ir apim­tis. Be to, dar­buo­to­jai at­li­ko pa­pil­do­mas su­dė­tin­gas, ne­ti­pi­nių spren­di­mų ir di­de­lio dar­bo in­ten­sy­vu­mo rei­ka­lau­jan­čias už­duo­tis“, - tei­gia­ma mi­nis­te­ri­jos at­sa­ky­me.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku