„Putokšnis“ gali atsidurti ant prekystalio

Lietuvos apeliacinis teismas nepritaikė laikinųjų apsaugos priemonių akcininkų sutarčiai tai reiškia, kad KŪB LitCapital galės parduoti turimas Šiaulių PET taros ruošinių ir butelių gamintojo Putokšnio akcijas.
Rizikos kapitalo fondui LitCapital nusprendus parduoti trečdalį Putokšnio akcijų, savo turimą akcijų dalį būtų priverstas parduoti ir kontrolinio akcijų paketo savininkas Alvydas Stulpinas, ir jo valdoma UAB 3RILL.LitCapital informacijos apie vykstančias derybas dėl akcijų pardavimo nei patvirtina, nei paneigia.Mes dalyvaujame teisiniuose procesuose ne todėl, kad galėtume užsitikrinti galimybę parduoti akcijas. Mes dalyvaujame procesuose, kadangi bandoma užginčyti akcininkų sutartį ir siekiame, jog abiejų šalių pasirašyti susitarimai galiotų, pabrėžia Šarūnas Šiugžda, LitCapital fondo steigėjas ir vadovaujantysis partneris.Rizikos kapitalo fondo atstovai teisme yra nurodę, kad pritaikius akcijų areštą jie negalėtų parduoti įmonės akcijų ir tuomet galimai patirtų 2,4 mln. Lt žalos.Mes esame investuotojai, mums atėjus į įmonę visuomet kyla strateginių investuotojų susidomėjimas. Tad pokalbiai dėl akcijų pirkimo vyksta nuolat. Tačiau susitarimui reikia tinkamo pirkėjo, tinkamos kainos, tinkamų sąlygų ir kitų aplinkybių. Vien dėl akcininkų ginčo skubėti akcijas parduoti būtų neapdairu, taip mes neuždirbtume, aiškina p. Šiugžda.Pono Stulpino turimomis žiniomis, LitCapital išties siekia parduoti turimas Putokšnio akcijas ir dėl jų pardavimo derasi su potencialiais pirkėjais. Akcininkų sutartyje įtvirtinta, kad ir p. Stulpinas privalo parduoti savo akcijas, jeigu KŪB LitCapital nusprendžia savo akcijų paketą parduoti. Vadinasi, nepritaikius laikinųjų apsaugos priemonių, kyla grėsmė, jog rizikos kapitalo fondas parduos savo akcijas ir to paties pareikalaus iš p. Stulpino.Pritaikius laikinąsias apsaugos priemones, UAB Putokšnis būtų valdoma pagal įstatymo nuostatas ir procedūras, o ne pagal akcininkų sutarties nuostatomis primestą atsakovų pareigą visais atvejais pritarti investuotojui, sau nepalankią akcininkų sutartį teismams skundžia p. Stulpinas.Plačiau apie ginčą skaitykite šiandien dienraštyje Verslo žinios.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Tema Pramonė
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti