„Panevėžio keliai“ už 330 mln. rekonstruos geležinkelius

Publikuota: 2013-06-21
Atnaujinta 2015-06-01 18:52
 

Kelių ir geležinkelių statybos įmonių AB „Panevėžio keliai“ su AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė antrąją „Rail Baltica“ ruožo statybos sutartį, kurios vertė 131,871 mln. Lt., o iš viso bendrovė atliks darbų už 330 mln. Lt.

AB „Panevėžio keliai“ geležinkelio atkarpoje Mauručiai-Jiesia rekonstruos geležinkelio vėžes, Jiesios geležinkelio stotį pritaikys europinės geležinkelio vėžės įsiliejimui.Pirmoje birželio mėnesio pusėje statybų bendrovė su „Lietuvos geležinkeliais“ taip pat pasirašė rangos darbų sutartį dėl geležinkelio ruožo Marijampolė-Kazlų Rūda darbų 24 kilometrų atkarpoje, kur rangovai taip pat nuties ES standartus atitinkančią europinę vėžę ir rekonstruos esamą geležinkelio liniją. Sutarties kaina su PVM – 200,51 mln. Lt.Darbus dviejuose objektuose, kurių bendra apimtis pinigine išraiška siekia per 330 mln. Lt, bendrovė įsipareigojo atlikti iki 2015 metų pradžios.Darbų metu bus naujai pastatyta ir rekonstruota per 66 kilometrus geležinkelio linijų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku