„Amberton“ ruošiasi uždirbti iš ES pirmininkavimo renginių

Publikuota: 2013-05-23
Atnaujinta 2015-06-01 17:41
Nuotrauka: Juditos Grigelytės
 

Viešbučių tinklas „Amberton“ pernai patyrė nuostolių. Šiemet tikimasi, kad Kaune ir Klaipėdoje esančių grupės viešbučių rodikliai kris, o Vilniuje – augs dėl vyksiančių ES pirmininkavimo renginių.

Pernykštės įmonių grupės pardavimo pajamos, palyginti su 2011 m., mažėjo 3,9% – iki 23,7 mln. Lt, rašoma Registrų centrui pateiktoje konsoliduotoje pelno (nuostolių) ataskaitoje.Pernai patirta 92.350 Lt nuostolio, nors užpernai gauta 0,98 mln. Lt. pelno. Pernykštės grupės veiklos sąnaudos didėjo 0,3%, iki 11,8 mln. Lt.Šiais metais planuojamas apgyvendinimo pajamų mažėjimas Klaipėdos viešbutyje dėl uosto gilinimo projekto, kuris bus baigtas 2013 metais, bei naujo 3 žvaigždučių „Aurora“ viešbučio atidarymo. Jame bus apie 141 kambarys.Kauno viešbutyje tikimasi sumažėjimo dėl skrydžių bendrovės „Ryanair“ sumažintų skrydžių kiekio. Tačiau Vilniuje laukiama augimo Vilniuje dėka vyksiančių ES pirmininkavimo renginių.Visiems įmonės grupės viešbučiams suteikti keturių žvaigždučių klasės viešbučio vardai. Pernykščiai metai viešbučių verslui buvo kupini iššūkių dėl nuo 9% iki 21% padidėjusio PVM mokesčio. Tai lėmė mažesnę vidutinę pardavimo kainą.Apgyvendinimo paslaugų sektoriuje dėl aktyvaus pardavimų darbo ir klientų lojalumo programų, rinkodaros kampanijų, „Amberton“ pavyko padidinti pardavimus, Vilniuje ir Klaipėdoje. Kaune šių tikslų pasiekti nepavyko.2011 m. pradėta Vilniuje esančio viešbučio patalpų rekonstrukcija. Kambarių skaičius didėjo nuo 81 iki 98, padidintas nuomojamų komercinių patalpų plotas. Darbų atlikta už 7,12 mln. Lt. Rekonstrukciją planuojama baigti iki 2013 m. sezono pradžios.Šiemet Klaipėdos viešbutis planuoja restorano „Livonia“ rekonstrukciją, kurios kaina sieks apie 0,6 mln.Lt. Taip pat pagrindiniame viešbučio pastate esančio 8 aukšto kambarių remontą - investicija sieks apie 70.000 Lt. Nuomos patalpų rekonstrukcija kainuosiančią apie 0,2 mln.Lt.2012 m. gale grupėje dirbo 149, o 2011 m. – 136 darbuotojai. Valdančios įmonės įstatinį kapitalą pernai metų gale sudarė 4,806 mln. Lt

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Vyriausybė neskubės NPD sulyginti su MMA, nes tai kainuotų šimtus milijonų Premium 2

Europos Sąjunga tikisi kitąmet susitarti dėl bendrų visoms šalims minimalaus mėnesio atlyginimo (MMA)...

Verslo aplinka
2021.11.30

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Valdyti Sutinku