Didina investicijas į debesų kompiuteriją

Publikuota: 2013-03-09
Nuotrauka: Juditos Grigelytės
 

Lietuvos informacinių technologijų (IT) grupė „Blue Bridge Baltic“ įkūrė naują įmonę, kuri iš bendrovės „Blue Bridge Code“ perims bendradarbiavimo sprendimų, skirtų  įmonėms, plėtrą. Naujausios grupės narės „Team Gate“ įstatinis kapitalas – 200.000 Lt.

„Teamgate“ paslaugą sukūrė ir iki šiol plėtojo bendrovė „Blue Bridge Code“. Tad 200.000 Lt investicija į naują įmonę, kuri užsiimtų išskirtinai tik šia paslauga, atrodo didoka.Tačiau Zbignevas Gulbinovičius, įmonės „Blue Bridge Baltic“ generalinis direktorius ir „Team Gate“ vadovas, įsitikinęs, kad buvo verta. „Matydami, kad Lietuvoje auga įmonių ir organizacijų susidomėjimas bendradarbiavimo sprendimais, nutarėme, jog bus geriausia, jei į šią sritį susikoncentruos nauja įmonė. Be to, taip gryninama „Blue Bridge Code“ veikla, – teigia p. Gulbinovičius. – Bendradarbiavimo sprendimai – labai perspektyvi sritis, nes vartotojų socialinių tinklų įpročiai jau susiformavę, todėl jų funkcijomis paremtais bendradarbiavimo sprendimais naudotis žmonės jau mokės, nereikia investuoti laiko į papildomus mokymus. Beje, turime ambicijų su šia nauja įmone ir jos paslauga žengti ir į užsienio rinkas.“Tačiau smulkiau planų komentuoti pašnekovas nepanoro.Bendradarbiavimo erdvė „teamgate“ – savotiškas įmonės vidinis socialinis tinklas arba išplėstinė vadinamojo intraneto versija, kurioje įmonės darbuotojai gali stebėti visus įvykius: nuo bendrovės naujienų iki komentarų apie konkrečius projektus. Priėjimą prie informacijos taip pat galima suteikti tik tam tikriems asmenims, pavyzdžiui, tik konkretų projektą vykdančiai grupei. Paslauga „teamgate“ turi įdiegtą interneto pokalbių (angl. chat) funkciją, kuri leidžia komandai bendrauti. Darbuotojai gali prisidėti ir prie bendro įmonės informacinio turinio kūrimo: pasiskirstyti užduotis, dėti reikalingus dokumentus, juos redaguoti, diskutuoti, teikti pasiūlymų, patarimų ir nuomonių, dalytis žiniomis ir patirtimi.

Ryšys su klientais

Be to, bendradarbiavimo erdvės paslauga leidžia nuotoliniu būdu prie sistemos prisijungti ir įmonės klientams bei partneriams. Naudojantis „teamgate“, kartu su jais galima tvarkyti darbui reikalingą informaciją, pavyzdžiui, derinti sutartis, pateikti komentarus ar aptarti veiklos planus.„Teamgate“ taip pat leidžia komandos nariams dirbti nuotoliniu būdu, prisijungiant iš bet kurios vietos, kur veikia interneto ryšys.Straipsnis publikuotas dienraštyje "Verslo žinios".

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:

Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Valdyti slapukus